Lego svadba: Neuveríš vlastným očiam, kde sa dá stavebnica použiť

Lego svadba: Neuveríš vlastným očiam, kde sa dá stavebnica použiť
  • 16.07.2019
  • Mika Polohová a Zuzana Kmecová

Svadobná recesia občas jednoducho musí byť. Hlavne v prípade, ak chcete svetu povedať, že sa beriete, ale zároveň nestrácate zmysel pre humor. Lego svadba je témou pre tých, ktorí si s láskou spomínajú na detstvo. A možno sa tiež nevedia dočkať, kedy sa konečne podelia o túto radosť so svojimi vlastnými deťmi. Pozrite sa spolu s nami, kde sa dajú využiť lego kocky.

Zaujme ťa: Svadba s Američanom: Ako ju pretaviť do svadobnej výzdoby?

postavičky na tortu

Zdroj: pinterest.com

Menovky

Začnime radosťou pre vašich svadobných hostí. Čo tak vyrobiť pre nich postavičky, ktoré si môžu zobrať so sebou domov? Využiť môžete ich obľúbených rozprávkových hrdinov, farby alebo postavičky, s ktorými vyrastali. Lego je úžasné v tom, že jeho tém je skutočne veľmi veľa. Vyberať teda bude z čoho. Nemusíte sa tiež báť, že by ste si nenašli tú svoju postavičku. Nevestu aj ženícha v legu nájdete celkom iste, stačí len trošku kreativity.

svadobné menovky

Zdroj: pinterest.com

Topánočky a darčeky pre družičky

Sú veselé, ľahko si ich vyrobíte a ak je váš budúci manžel lego fanúšik, určite ho potešíte. Ak vám takéto topánočky prídu príliš odvážne, vezmite si ich len na fotenie ako rekvizitu alebo si ich obujte až po oficiálnych častiach svadby, keď svadobné šaty vymeníte za popolnočné a ostane vám už len užívať si zábavu.

svadobné topánky s legom

Zdroj: pinterest.com

Aj pierka pre ženíchových družbov môžu byť legové. Prečo vlastne nie? Veď každý muž má v sebe kúsok chlapca a kto by nemal rád hračky. Tieto pierka navyše uberajú trošku z formálnosti zo svadby. To ocenia najmä muži. Nie každému vyhovujú obleky, saká, košele a kravaty. A keď budú mať na klope saka čosi veselé, uvoľnia sa.

svadobné pierko z lega

Zdroj: pinterest.com

Svadobná torta

Lego nie je jedlé. To, samozrejme, vieme. Ale aby ste si svoju svadbu s malou dávkou recesie užili, môžete požiadať cukrárku, aby vám zopár kociek dala aj na tortu alebo do zákuskov v candybare (teda na sladkom stole). Či to už budú kocky z plastu, fondánu alebo poťahovej cukrovej hmoty, to necháme na vás.

svadobná torta s postavičkami z lega

Zdroj: pinterest.com

Svadobná výzdoba z lega

Deti misou plnou lego kociek potešíte hneď dvakrát. Majú radi farby aj skladanie podľa fantázie. Ak nemáte na svadbe deti a zvažujete zapojiť niečo veselé a detské, vyskúšajte svojich hostí z kreativity. Poskladať si môžu menovky alebo aj vlastný darček.

Lego svadobná výzdoba

Zdroj: pinterest.com

Je len na vás, akú recesiu si vyberiete. Tematické svadby sú ale vždy o niečo pestrejšie, zaujímavejšie a ich program je bohatší. Preto sa nebojte ukázať hosťom svoju vášeň, nech je už akákoľvek.


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Frederika Kinkorová 28.07.19 13:42

FK
karma
-1.00

velmi zaujimave napady,ale asi radsej ostanem pri klasike :) ale pre ozivenie svadby je to super napad

  • 0
Odpovedať

Kristína Sekeráková 07.04.21 09:54

KS
karma
133.00

Musím aspoň oceniť naozaj kreatívny nápad, ale na svoju svadbu to radšej nepoužijem :-D

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní