Typy svadobných kabeliek a inšpirácie na výrobu originálnej kabelky

Typy svadobných kabeliek a inšpirácie na výrobu originálnej kabelky
  • 20.08.2019
  • Mika Polohová a Zuzana Kmecová

Prednedávnom sme vám ponúkli článok o veciach, ktoré na svadbu vlastne nepotrebujete, ale veľmi, veľmi ich chcete. Sú to drobnosti, ktoré robia ženy o kúsok šťastnejšie. Drobnosti, ktoré možno nikto neuvidí, ale my vieme, že ich máme a robí nám to radosť. Svadobná kabelka do tejto kategórie určite patrí.

Pozri tiež: Dážď na svadbe pre šťastie? Na čo myslieť a čo pripraviť vopred?

Svadobná kabelka s perlami

Zdroj: pinterest.com

Kabelka z plexiskla

Veľmi štýlová a efektná. Keďže je priehľadná, patria do nej len tie najkrajšie vecičky. Vyzdobiť si ju môžete akýmikoľvek doplnkami a, samozrejme, si na ňu môžete nalepiť svoje nové iniciálky.

Svadobná kabelka z plexiskla

Zdroj: pinterest.com

Veľké kabelky

Kabeločky, do ktorých naozaj môžeme niečo dať, sú skutočnou vzácnosťou. Vojde sa do nich okrem mobilu a žuvačiek aj čosi navyše. Naozaj. Neuveriteľné, ale je to tak. Problémom je, že väčšia kabelka, aj keď je užitočná (v zmysle, že plní svoju funkciu), je zároveň menej vhodná na fotenie ako tá, do ktorej sotva vložíte náušničky.

Svadobná kabelka s kvetinami

Zdroj: pinterest.com

Kvetinové

Kvetinkové kabelky si môžete vyrobiť aj svojpomocne. Stačí pár umelých kvietkov, lepidlo, zopár korálok a trošku šikovnosti. Kabelku si potom môžete prispôsobiť podľa vašich predstáv, doladiť farebne k popolnočným šatám. Koniec koncov, tie si môžete ešte obliecť na inú príležitosť, teda aj kabelku sa vám podarí „vynosiť“.

kvetinová svadobná kabelka

Zdroj: pinterest.com

Jemný šifón

Jemnulinká látka, ktorá je skutočne ozdobou všetkého. Milujeme tieto jemné kabelky najmä preto, lebo sú skutočne ako utkané „z jahodovej“ peny (teda za predpokladu, že by pena z jahôd mohla byť aj zelená).

Svadobná kabelka zo šifónu

Zdroj: pinterest.com

Klasické zatváracie

Tento peňaženkový zatvárací mechanizmus určite poteší všetky nevesty, ktoré majú zmysel pre retro a svadbu v podobnom štýle, ako je vintage alebo v bohémskom štýle. Sú celkom praktické a aj keď bielu kabelku len tak ľahko nevynosíte, bude skvelou ozdobou, aj keby mala zostať po svadobnom fotení len vystavená kdesi u vás doma.

zapínacia svadobná kabelka

Zdroj: pinterest.com

elegantná svadobná kabelka

Zdroj: pinterest.com

Perly

Vraj prinášajú slzy. Ale nikto nehovorí, že to musia byť len slzy smútku. Ak veríte, že vám môžu priniesť aj slzičky radosti, tak šup do toho. Perál sa báť nemusíte a celkom iste sa k takejto kabelke aj ľahko doladíte. Napríklad peknými perlovými náušnicami alebo perlovým náhrdelníkom či náramkom.

Neprehliadni: Svadobné fotografie s dymom: Trend, ktorému podľahneš aj ty!

biela svadobná kabelka

Zdroj: pinterest.com

Svadobná kabelka so strapcami

Zdroj: pinterest.com


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Mária Chromíková 06.04.21 10:59

MC
karma
109.00

Každá nevesta si môže vybrať kabelku podľa svadobných šiat.

  • 0
Odpovedať

Kristína Sekeráková 07.04.21 10:43

KS
karma
133.00

Kabelku ako nevesta by som ani nechcela, veď aj na to je na svadbe hlavná družička, aby všetky nevestine poklady strážila :-)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní