Svadobné šaty v jemných pastelových farbách, ľahkých ako vánok

Svadobné šaty v jemných pastelových farbách, ľahkých ako vánok
  • 30.05.2019
  • Mika Polohová a Zuzana Kmecová

Aj zábava je dôležitá, aj svadobné menu, aj svadobný obrad, aj výzdoba, aj kytica. Ale je tu ešte čosi, čo milujeme najviac, kvôli tomu nespíme a plačeme, keď konečne nájdeme tie pravé. Svadobné šaty sú jednoducho dôležité. Snívame o nich, vystrihujeme si ich do zošitov, pripíname na nástenky (živé aj virtuálne), a preto musia byť dokonalé.

Dnes sa pozrieme na trošku iné šaty. Ľahké ako vánok, v tradičných aj netradičných farbách a najmä úžasne romantické. Ich tajomstvo je v jemných odtieňoch púdrových farieb a v ich ľahkosti.

Bude sa ti páčiť: Oscar De La Renta: Svetový dizajnér a miláčik celebrít

svadobné šaty vo farbe šampanského

Zdroj: Shutterstock®

Zdroj foto: pinterest.com

Nie je modrá ako modrá

Tmavomodré šaty sa skôr hodia pre družičky. Ale jemná belasá sa hodí k lesným vílam a vodným nymfám. Možno budete práve taká nevesta. Éterická bytosť z rozprávky s tajomstvom svadobného dňa. Belasá sa hodí na svadbu v prírode, na fotenie do lesa aj na romantickú plážovú svadbu.

modré svadobné šaty

Zdroj: Shutterstock®

Zdroj foto: pinterest.com

Farba ružového orgovánu

Ružová sa hodí k princeznám. Aj keď Ruženka spala sto rokov, celkom iste to bolo v takýchto šatách. Riasených, romantických a jemných ako vánok. Farba ružového alebo fialového orgovánu je o niečo odvážnejšia a menej tradičná. No vyzerá nádherne a hodí sa najmä k jarnej svadbe.

Prečítajte si tiež Kráľovské nevesty: Svadobné šaty, ktoré zmenili módu na celom svete

fialkové svadobné šaty

Zdroj: Shutterstock®

Zdroj foto: pinterest.com

Rose Quartz

Táto farba už dávnejšie nie je farbou roka, ale ako svadobná nám tu ešte chvíľku ostane. Šaty tejto farby vídavame často na družičkách a vo svadobnej výzdobe vyzerajú krásne staroružové ruže. Svadobné šaty s ľahkým ružovým ombré alebo ak sú aj celé jemne ružovkasté, sa hodia do letných aj zimných svadieb.

Inšpiruj sa: Tak ktoré? Fenomenálne šaty od Vera Wang miluje celý svet

ružové svadobné šaty

Zdroj: Shutterstock®

Zdroj foto: pinterest.com

púdrové svadobné šaty

Zdroj: Shutterstock®

Zdroj foto: pinterest.com

Farba šampanského

Svadobné šaty „nie-bielej“ farby sú bežnejšie. Aj keď do nich je lepšia opálená pokožka. Vo všeobecnosti platí, že nevesta by nemala byť bledšia ako jej šaty. Krémové šaty sa hodia najmä do jesennej svadby. Vtedy sa jemné a mäkké slnečné lúče odrážajú od farebných listov a skorých západov slnka.

krémové svadobné šaty

Zdroj: Shutterstock®

Zdroj foto: pinterest.com

Farebné svadobné šaty odrážajú osobnosť nevesty. Jej jedinečné vlastnosti, dokonca náladu. Ak milujete farby, pokojne si ich doprajte aj na svojej svadbe. Veď nemusí byť len biela.


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní