TOP 7 inšpirácií na svadobné dary pre nevestu a ženícha: Prekvap ich!

TOP 7 inšpirácií na svadobné dary pre nevestu a ženícha: Prekvap ich!
  • 24.08.2019
  • Michaela Kožáková

Svadby sú výnimočnými udalosťami v živote každého človeka. Všetko dokonale nazdobené, krásna nevesta, elegantný ženích, vysmiati hostia, slzička smútku a šťastia zároveň stekajúca po tvári upravenej mamy, emotívny obrad, svadobná hostina a sľuby na celý život. Mnohí z nás sa stávajú súčasťou tohto neopakovateľného dňa a majú tú česť byť svedkami prvých spoločných manželských bozkov a snov. Pravdaže, na svadbu sa nechodievame len dobre najesť a parádne zadarmo zabaviť. V žiadnom prípade by sme nemali zabudnúť na svadobný dar. Väčšina z nás to rieši päť eurovou pohľadnicou s pekným rýmom, ktorá je vložená spolu s peniazmi vo farebnej obálke. Tí kreatívnejší kúpia vtipný pozdrav s nevestou a ženíchom sediacimi v aute alebo pohľadnicu so znejúcim svadobným pochodom. A čo tak byť trochu originálny?

Pozri aj: Najhoršie svadobné faux pas: Toto na svadbe určite nerob!

Jedinečný svadobný dar

Zdroj: Shutterstock®

Aký je ten jedinečný svadobný dar?

Samozrejme, najjednoduchšie je, ako sme už spomínali vyššie, dať ženíchovi a neveste obálku s peniazmi. Je to praktické riešenie pre pár a nám to veľmi uľahčí situáciu. Nemusíme si lámať hlavu nad tým, čo mladomanželskému páru vybrať a ušetrený čas môžeme stráviť nad časopismi so šatami, objednávaním termínu ku kozmetičke a kaderníčke.

Skúste byť trochu originálny! Podarujte páru svadobný dar, ktorý nečakali. Niečo, čo ich poteší, rozosmeje. Nie, nemáme na mysli nejakú vtipnú spodnú bielizeň alebo sadu váz v tvare rybičiek pre ženícha rybára. Nemusí to byť niečo, čo zruinuje váš rozpočet. Skúste mladomanželov prekvapiť praktickým, kvalitným, personalizovaným darom, ktorý im pomôže ľahšie začať nový spoločný život. Stále sme vás nepresvedčili? Tak čítajte ďalej. Máme pre vás niekoľko nápadov, ktorými určite zaujmete a potešíte ženícha i nevestu.

1 z 7

Tabuľa s menami

Aký svadobný dar môže byť viac rozkošný ako drevená tabuľa s vyrytými menami a dátumom prvého rande alebo svadby? Mladomanželia budú tento dar zbožňovať! Bude im pripomínať ich najvzácnejšie chvíle života. Tabuľu si môžu umiestniť vo svojom spoločnom príbytku alebo ju vyvesiť priamo na dvere a hneď privítať svojich hostí. 

Neprehliadni: Pampová tráva: Prečo si získa aj teba a ako ju zakomponovať do výzdoby?


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Mária Maxianová 20.09.19 19:54

MM
karma
100.00

s tými darmi je to veľmi ťažké, originalita sa cení

  • 0
Odpovedať

Alexandra Semanová 30.09.19 16:37

AS
karma
-1.00

Krásny a inšpiratívny článok.

  • 0
Odpovedať

Marika Michálková 08.10.19 22:46

MM
karma
107.00

originálne darčeky , od srdca, vždy potešia

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní