Svadobné trendy na rok 2020: Pusť sa do štýlového plánovania

Svadobné trendy na rok 2020: Pusť sa do štýlového plánovania

Možno sa to nezdá, ale s odbitím 12. hodiny sa všetko zmenilo. Vkĺzli sme do nového roka, v ktorom nás čaká nové rozprávkové dobrodružstvo. A možno sa práve aj vy v tomto roku postavíte pred oltár a budete si sľubovať svoju lásku a oddanosť po zvyšok svojho života. Presne budete túžiť po tom krásnom „a žili spolu, až kým...“, ktoré predstavuje happy end v mnohých filmoch či rozprávkach.

No prv, než sa pustíte do akýchkoľvek vybavovačiek a plánov, pozrite si trendy na rok 2020, ktoré sú naozaj bohaté a majú čo ponúknuť každej neveste. Existujú veci, ktoré by ste mali začať riešiť ako prvé. No tie sa dosť často menia, pretože človek dokáže natrafiť vždy na niečo krajšie, čo ho osloví viac. Áno, uznávame, začať treba výberom dátumu. Ak ste si ho vybrali a zhodli sa na ňom s partnerom, tak vám blahoželáme. Teraz vás už čakajú príjemnejšie veci, ktoré musíte vybrať – miesto, šaty, oblek, kyticu, výzdobu, odvoz na svadbu, svadobné oznámenie...

Svadobné trendy na rok 2020

Od skrytých správ vo svadobných šatách a tajomných odkazov cez udržateľnú svadbu, udržateľné kvety, konfety či bohaté banketové stoly sa oblúkom môžeme presunúť aj ku svadobným klobúkom či bohatým závojom. Ako vidíte, trendy na tento rok sú skutočne bohaté a je ich oveľa viac.

Čo bude teda trendy a IN na svadbách v tomto roku? S čím sa budeme stretávať na sociálnych sieťach alebo na samotných svadbách? Inšpirujte sa v nasledujúcej galérii.

1 z 5

Vyšívané svadobné šaty s odkazom

V tomto roku budú v kurze vyšívané svadobné šaty, ktoré budú niesť tajomný odkaz. Vy tak vďaka tomu budete môcť vyrozprávať svoj príbeh – príbeh lásky – od biblických veršov cez citát až po milostný odkaz. Všetko to si budete môcť krásne a nenápadne zakomponovať medzi výšivky na svadobných šatách, vlečke alebo závoji. Svadobné šaty tak môžete premeniť na originálny kúsok s vaším rukopisom.

Odporúčame: Najvtipnejšie svadobné fotografie detí: Zasmejte sa s nami!


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Jana Komadová 15.02.20 18:49

karma
100.00

Rada som si prečítala

  • 0
Odpovedať

Erika Semanová 17.02.20 12:40

ES
karma
-1.00

Ďakujem za super svadobné trendy na rok 2020.

  • 0
Odpovedať

Kristína Sekeráková 28.02.20 20:21

KS
karma
133.00

Super, dlhé stoly a ruže sedia :-)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní