Vtipné nápady na svadbu: Prekvap svojich hostí niečím originálnym!

Vtipné nápady na svadbu: Prekvap svojich hostí niečím originálnym!
  • 17.09.2019
  • Michaela Kožáková

Svadobný deň má byť oslavou nového zväzku a nezabudnuteľným dňom nielen pre nevestu a ženícha, ale aj pre hostí. Vysnívané šaty, nádherná výzdoba, muzika, dokonalý make-up, skvelý program – chceme, aby všetko klapalo ako hodinky. Pravdaže, veľakrát sa pritrafí nejaká malá chybička, ako napríklad potknutie v uličke kráčajúc k oltáru, opitý strýko, ktorý obletuje jednu z družičiek, prípadne meškanie fotografa. To však ku svadbe patrí a aj vďaka takémuto náhodnému momentu sa svadba stáva jedinečnou. Po niekoľkých rokoch pri fotografiách zo svadby si určite s humorom spomeniete na tie nepodarené a nenaplánované trápne situácie. 

Ak ste jedna veselá kopa a nie ste veľmi na príliš vážne oficiálne svadby, pričom chcete tú svoju trošku okoreniť humorom aj zabaviť hostí, tak čítajte ďalej. 

Pozri aj: TOP 7 inšpirácií na svadobné dary pre nevestu a ženícha: Prekvap ich!

Vtipná svadba

Zdroj: pinterest.com

Dôveruj mi, tancovať vieš – tvoj alkohol

Ste úprimne a vážne zamilovaná. Seriózne ste sa stretli s jeho rodičmi. Vaši rodičia sa stretli. Požiadal vás o ruku. Všetko je tak seriózne veľmi vážne. Čo tak svoju svadbu spestriť smiechom a zábavou? Áno, svadba je dôležitá a vážna udalosť, ktorá dojme i tých najtvrdších chlapov. Ale svadbu robíte preto, aby ste oslávili so svojimi najbližšími a najmilším nový spoločný život. Tak im aj sebe pripravte noc plnú humoru a zábavy. 

Navigujte svojich hostí vtipnými nápismi. Máte na svadbe malé dedičky, ktoré hádžu kvety? Dajte im tiež do ruky označenie s nápisom: slečny, nebojte sa, ja som stále voľný. Poverte niektorého zo svojich kamarátov, aby s plagátmi s nápismi ako: nútený smiech, zívanie, hlboký výdych, stál opodiaľ a ukazoval ich svadobným hosťom počas príhovorov alebo programu. 

Vymyslite pre hostí vtipné hry, darujte im veselé darčeky s prvou pomocou na vyliečenie pretancovanej noci s alkoholom. Nachystajte pre nich zábavný foto kútik. Prekvapte všetkých vtipným prvým tancom. 

Premýšľate nad tým, že aj vy oživíte svoju svadbu niečím podobným? Ak áno, prezrite si galériu nižšie a načerpajte inšpiráciu. 

1 z 5

Vtipná pozvánka

Svojich hostí môžete hneď na úvod prekvapiť vtipným oznámením na svadbu. Ak chcete byť kreatívni a zábavní, upustite od klasických romantických veršovaných pozvánok s kvietkami a vtáčikmi. Naznačte svojim svadobným hosťom, že na vašej svadbe určite nebudú sedieť na stoličke a podopierať si bradu. 


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Mária Chromíková 19.09.19 10:34

MC
karma
109.00

každý dobrý nápad na pobavenie svadobčanov sa ráta .
..

  • 0
Odpovedať

Marika Michálková 08.10.19 22:47

MM
karma
107.00

skvelé nápady

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní