INŠPIRÁCIA: Prskavky na svadbe so zaručeným iskrivým zážitkom

INŠPIRÁCIA: Prskavky na svadbe so zaručeným iskrivým zážitkom

S každým rokom, mesiacom a v podstate aj dňom prichádzajú nové svadobné trendy. Od hádzania ryže cez balóniky šťastia až po konfety s nadšením sledujeme všetky svadobné trendy, s ktorými prichádzajú nevesty po celom svete. Tento rok bol a ešte aj stále je bohatý na svadobné trendy. V súčasnej dobe vzrastá dopyt po svadobných prskavkách. Svadobné prskavky sú ľahko dostupné a pomerne lacné. Môžete si ich tiež zakúpiť v rôznych veľkostiach (od 27 cm až po 90 cm), s rôznom dĺžkou horenia, no môžete siahnuť aj po prskavkách v rôznych tvaroch. Z nich spomenieme hlavne srdiečkové, ktoré sa hodia práve na svadbu, či prskavky v tvare hviezdy alebo štvorlístka.

Prskavky sa stali v poslednej dobe veľmi populárne a nevesty ich používajú ako spôsob ukončenia svadby. Fotografie s prskavkami sú viac-menej poslednými fotkami, ktoré vám vytvorí fotograf počas svadobnej hostiny. A to so všetkými vašimi svadobnými hosťami. Samozrejme, prskavky je najideálnejšie zapáliť, keď je vonku skutočná tma. Vtedy vám fotograf dokáže zachytiť ich skutočnú žiaru. Vy tak budete mať ďalšiu krásnu spomienku so svadobnými hosťami. Navyše, ak váš fotograf dokáže pracovať s fotoaparátom ako skutočný profík, dokáže zachytiť aj prskavkou nakreslený vzor vo vzduchu. Takéto fotografie sú skutočne fascinujúce.

Keď to v živote iskrí, tak nech aj na svadbe!

Dokážete si aj po rokoch spomenúť na tie iskričky v očiach, keď ste prvýkrát spoznali svojho nastávajúceho? Na to šialené iskrenie pred prvým bozkom či pred prvou spoločne strávenou nocou? Pripomeňte si ich aj počas svadobného dňa v iskričkách zapálenej prskavky. Uvidíte, ako to vo vás vzplanie. Inšpirujte sa fotogalériou svadobných fotografií s prskavkami. Zaručene vás očaria natoľko, že prskavky budete chcieť mať na svojej svadbe aj vy!

Rada na záver: Ak sa pre prskavky na svadbe rozhodnete, tak si zadovážte čo najdlhšie. Fotograf tak bude mať väčšiu šancu zachytiť atmosféru daného iskrivého momentu. A hlavne, držte prskavky čo najďalej od svadobných šiat!

Inšpiruj sa: Drevená tabuľa svadobných prianí: Netradičná kniha hostí, ktorú budeš chcieť

1 z 15

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

6 komentárov

Mária Maxianová 05.10.19 19:01

MM
karma
100.00

efektné, cenovo dostupné, prečo nie

  • 0
Odpovedať

Marika Michálková 07.10.19 17:23

MM
karma
107.00

romantika...aj na fotke vyzerajú pekne

  • 0
Odpovedať

Lucia Kobíková 07.10.19 17:36

LK
karma
100.00

Krásne, prskavky sa hodia skoro všade :)

  • 0
Odpovedať

Natália Lobodášová 09.10.19 09:22

NL
karma
105.00

Nádherne obyčajné. Vytvorí to krásny efekt na fotkách

  • 0
Odpovedať

Alžbeta Neuschlová 13.10.19 14:52

AN
karma
109.00

Vyzerá to veľmi romanticky :)

  • 0
Odpovedať

Kristína Sekeráková 07.04.21 20:19

KS
karma
133.00

Prskavky vyzerajú super hlavne na svadobných fotografiách :-)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní