Svadobná torta s perlami: Famózna a nezabudnuteľná sladká bodka

Svadobná torta s perlami: Famózna a nezabudnuteľná sladká bodka

Diamanty sú očarujúce a hlavne sa vraví, že sú najlepšími „priateľmi“ každej ženy. Na druhej strane, o perlách alebo perličkách môžeme povedať, že sú tou najkrajšou ozdobou každého zákuska a dokonca aj svadobnej torty. Jednoduchá elegancia a krásny lesk, ktorý pri žiare svetiel bude oslňovať každého svadobného hosťa, vás pri týchto svadobných tortách jednoducho dostane. Moderné torty s perlami prehovoria k vašej duši a očaria srdce. Vyjadrujú krásu, lásku, odhodlanie, ale aj silu. Dokonca perly sú od minulosti symbolom bezchybnej dokonalosti. Sú ťažko dostupné, a preto sú dokonalé. Prečo ich žiaru nevyužiť aj na svadobnej torte?

V latinčine znamená perla – „jedinečný“! A tak rovnako, ako sú jedinečné snehové vločky, také jedinečné sú aj perly. Neexistujú žiadne dve úplne rovnaké, a to ich robí takými dokonalými. A práve preto sú ozdoby z perál na svadobných tortách viac ako len žiadané. Svadobné torty sú síce minimalistické, ale dokážu spraviť ten povestný „wow“ efekt.

Svadobná torta s perlami

Pri týchto tortách je možné experimentovať a hlavne sa môžete vyblázniť pri ich vymýšľaní do sýtosti. V prvom rade je potrebné uvedomiť si, akú tortu vlastne chcete. Bude jednoposchodová alebo viac? Chcete ju mať celú ozdobenú alebo nie?

Ak zvolíte jednoduchšiu tortu, tak môžete voliť aj menší počet marcipánových perličiek. Ak zvolíte poschodovú tortu, tak ju môžete dozdobiť menším počtom perličiek (bude vyzerať minimalisticky) alebo väčším počtom perličiek, ktoré treba nejako logicky rozmiestniť. Perličky tak môžu zdobiť len okraje torty, môžu vytvárať kaskády, môžete z nich vytvoriť náhrdelník obopínajúci samotnú tortu, môžete nimi ozdobiť len jedno celé poschodie...

Možností je veľa, tak sa inšpirujte nasledujúcou galériou a vyberte si svoju vysnívanú svadobnú tortu s perlami.

Odporúčame: Svadobný kostým pre nevestu: Prečo nevymeniť šaty za niečo moderné?!

1 z 17

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

4 komentáre

Marika Michálková 26.11.19 00:51

MM
karma
107.00

Tie sú krásne. Elegantné.

  • 0
Odpovedať

Alžbeta Neuschlová 01.12.19 19:40

AN
karma
109.00

Krásne :)

  • 0
Odpovedať

Mária Maxianová 04.12.19 18:47

MM
karma
100.00

taká cukríková, ale proti gustu žiadny dišputát

  • 0
Odpovedať

Mária Chromíková 22.12.19 15:40

MC
karma
109.00

Nádherné svadobné torty.

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní