Limetková svadobná výzdoba: Rozžiari každú svadobnú hostinu

Limetková svadobná výzdoba: Rozžiari každú svadobnú hostinu

    • Zdieľaj:
  • 1

Keď si predstavujeme jarnú alebo letnú svadbu, tak ako prvé nám napadne zelená svadobná výzdoba, ktoré symbolizuje prebúdzajúcu sa jar. Zelenú si môžeme spojiť so sviežosťou, svetlom jari a prebúdzaním sa celej prírody okolo nás. Zelená je taká očarujúca, až si myslíme, že je skvelou voľbou a farbou do svadobnej výzdoby. Zelená má dokonca množstvo odtieňov, preto môžete vyberať od tmavej zelenej cez smaragdovú až po limetkovú, ktorá je krásne svetlá.

Limetková farba je osviežujúca a jasná, no nemali by ste to s ňou vo svadobnej výzdobe preháňať. Ideálne je vyvážiť jej jas inou farbou. Napríklad krásne ladí s bielou, ktorá ju zjemní a dodá jej čistotu. Ak by sme hľadali charakteristiku tejto farby, tak by sme natrafili na prirovnanie ako optimistická alebo čulá. Ide o pastelovú farbu, ktorá symbolizuje rast a vytvára optimistickú náladu.

Limetková svadobná výzdoba

Limetková farba je svieža a moderná. Je to skvelá farba, ktorá rozžiari svadobnú hostinu, preto je ideálna po bezfarebnej a chladnej zime. Ani v tomto prípade ju nemusíte vo svadobnej výzdobe nechávať osamote. Dá sa ľahko kombinovať s broskyňovou, korálovou, námorníckou a samozrejme so žltou, ktorá k nej pasuje.

Ak nechcete mať takúto žiarivú svadobnú výzdobu, tak pokojne siahnite po menšom množstve dekorácii v tejto farbe a dokombinujte ich s inými. Bude to krásny farebný prvok, ktorý udrie do očí každému, hneď ako vojde do svadobnej sály. Keď už hovoríme o limetkovej svadobnej výzdobe, tak v prípade letnej svadby môžete podávať aj samotnú limetku v osviežujúcich nápojoch alebo môže byť súčasťou zákuskov a pod.

Zaujímavosť: Limetkovú môžeme považovať za odtieň zelenej, ktorá je upokojujúcou farbou prírody. Je to farba harmónie a rovnováhy, ktorú volia predovšetkým vynaliezaví a flexibilní ľudia. Táto farba svojim pôsobením dodá celej svadbe uvoľnenú atmosféru, pokoj a harmóniu.

Pozri aj: Kvety na letnú svadbu: Tieto prežijú akékoľvek teplo a určite nezvädnú!

- Inšpirácie na svadobnú výzdobu
1 z 18

    • Zdieľaj:
  • 1
Návrat hore
Autor článku

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Mária Chromíková 09.05.20 09:15

MC
karma
109.00

Pekná kombinácia farieb a doplnkov pre mladomanželov.

  • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní