Inšpirácie na zimnú svadbu: Týmito nápadmi určite nepohrdneš

Inšpirácie na zimnú svadbu: Týmito nápadmi určite nepohrdneš

Blíži sa čas, kedy si poviete svoje ÁNO? A bude to ešte v zimných mesiacoch či ešte tento rok alebo v tom novom? Čo tak sa inšpirovať nápadmi na zimnú svadbu, ktoré budú možno presne tou čerešničkou, ktorú hľadáte už niekoľko mesiacov? Šaty, ktoré budú očarujúce a ktoré spĺňajú vaše predstavy o dokonalých svadobných šatách, svadobnú kyticu a možno aj svadobnú výzdobu už máte dávno vyriešenú, ale čo by ste povedali na ďalšie nápady, ktoré vám zahrajú na strunu?

Najlepšie inšpirácie na zimnú svadbu

Aj keď si väčšina neviest plánuje deň D na jar alebo na leto, kedy je všetko krásne zelené a svieže, aj zimná svadba má svoje rozprávkové čaro. Zimná svadba je úplne o niečom inom. Nie sú to altánky, v ktorých by ste si mohli večer poklebetiť so svadobnými hosťami. Nie je to o počasí. Zimná svadba má svoje čaro práve vďaka snehu a zamrznutej prírode, ktorá vládne všade okolo. Zimná svadba to sú mrazom vytvorené obrazy na oknách. Zimná svadba to sú zimné kvety a šišky, ktoré sa hodia aj do svadobnej kytice. Zimná svadba je aj o teplom kabátiku a huňatých čižmách pre nevestu.

No nielen to! Nahliadnite do nasledujúcej galérie a inšpirujte sa nápadmi na zimnú svadbu, ktorých je viac ako dosť. Stačí si z toho vybrať to, čo vás zaujme najviac!

Odporúčame: Ako vybrať správnu svadobnú kyticu? Toto sú hlavné kritériá

1 z 7

Zábava so snehovými vločkami

Snehové vločky môžu byť súčasťou celej vašej svadby a dokonca aj prvého tanca vás ako mladomanželov. Porozprávajte sa so svojím DJ-om a zvoľte tancujúce snehové vločky, ktoré budú tancovať s vami na podlahe.


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

5 komentárov

Natália Lobodášová 17.12.19 07:59

NL
karma
105.00

Nádhera

  • 0
Odpovedať

Alžbeta Neuschlová 23.12.19 10:03

AN
karma
109.00

Vždy som chcela mať svadbu v lete, ale po týchto krásnych fotografiách možno zmením názor :)

  • 0
Odpovedať

Mária Maxianová 23.12.19 17:12

MM
karma
100.00

krásne dekorácie, určite sa niektoré budúce nevesty budú inšpirovať

  • 0
Odpovedať

Alexandra Semanová 25.12.19 18:39

AS
karma
-1.00

Krásne inšpirácie na zimnú svadbu. Fakt super!!!

  • 0
Odpovedať

Kristína Sekeráková 07.04.21 20:27

KS
karma
133.00

Zimná svadba musí byť naozaj ako z rozprávky a najlepšie na tom je, že sa celá môže niesť v duchu blížiacich sa Vianoc :-)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní