Svadobná výzdoba v zlatej farbe: Luxusná a očarujúca?!

Svadobná výzdoba v zlatej farbe: Luxusná a očarujúca?!

Rozhodnúť sa, do akých farieb budete ladiť celú svadbu, je v dnešnej dobe celkom oriešok. Existujú doplnky a dekorácie takmer vo všetkých farbách, aké si len dokážete predstaviť, a to celé rozhodovanie podstatne sťažuje. Zlatá svadobná výzdoba je veľmi obľúbená a trendy. My vám preto prinášame mnoho inšpirácií, ako na to. Pohodlne sa usaďte so šálkou kávy a nechajte sa inšpirovať!

Čo vlastne symbolizuje zlatá farba?

Dáva pocit hojnosti, lesku a bohatstva. Je farbou správneho stredu, univerzálnej lásky a najvyšších hodnôt zastúpených idealizmom, veľkorysosťou a šľachetnosťou. Vyjadruje pokoj a vyrovnanosť.

Odporúčame: Svadba s malým rozpočtom: Ako zorganizovať svadbu snov?

svadobná výzdoba zlatá

Zdroj: Shutterstock®

Menej je niekedy viac

Zlatá farba je vo svojej podstate veľmi výrazná, preto ju nie je vhodné dopĺňať tmavšími a inak výraznejšími farbami. Držte sa troch farieb: zlatá, púdrovo ružová a svetlá šedivá alebo svetlá mätová. Tieto tri farby potom použite pri zdobení foto kútika, pri navrhovaní svadobného oznámenia a pri celkovom dekorovaní svadobnej hostiny. Snažte sa to ale s dekoráciami nepreháňať, viete, čo sa hovorí, menej je niekedy viac, a tak dávajte dekorácie sem-tam a doplňte ich živými kvetmi.

Svadobná kytica

Svadobnú kyticu majte celú bielu, ale zaujímavou ju urobíte, ak pridáte zlaté vetvičky, biele pierka a trblietavé zlaté koráliky. Ak máte svadbu v zime, ako nevesta si tiež môžete do svadobnej kytice s bielymi pierkami nechať zakomponovať zvonček alebo rolničky. Biele vianočné hviezdy by boli krásne spoločne s inými bielymi kvetinami, napr. ružami, kalami, karafiáty a inými.

Podarilo sa nám navnadiť vás na túto romantickú svadobnú atmosféru plnú zlatých dekorácií? Veríme, že nech už zvolíte akúkoľvek farbu, bude krásne dopĺňať celkový vzhľad, bude krásne vyzerať na fotkách a predovšetkým podčiarkne krásu nevesty a ženícha. Tu je niekoľko inšpirácií na zlatú svadobnú výzdobu.

Neprehliadni: Trendy v zásnubných prsteňoch na rok 2020: Vyber si ten svoj

1 z 20

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

4 komentáre

Mária Chromíková 15.12.19 11:01

MC
karma
109.00

Kombinácia zlatej dekorácie a nádhernými bielymi kvetmi je krásna.

  • 0
Odpovedať

Jana Komadová 16.12.19 18:56

karma
100.00

Waú za mňa ano krásne zladené

  • 0
Odpovedať

Natália Lobodášová 17.12.19 07:56

NL
karma
105.00

Zlatá je na svadbu ideálna :-)

  • 0
Odpovedať

Mária Maxianová 23.12.19 17:15

MM
karma
100.00

ja zlatú moc nemusím, som skôr natur typ, ale prečo nie...

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní