Najkreatívnejšie požiadania o ruku: Necháš sa inšpirovať?

Najkreatívnejšie požiadania o ruku: Necháš sa inšpirovať?
  • 08.11.2019
  • Michaela Kožáková

Požiadanie o ruku. Čo vám napadne pri tejto vete? Izba plná červených ruží a voňavých sviečok, romantická večera pri gýčovom západe slnka, nádherný prsteň s obrovským kameňom, moment prekvapenia, pohľad na vášho vyvoleného, ako pred vami kľačí a nevie sa dočkať vašej odpovede? Dvesto lajkov na sociálnej sieti pod fotkou s názvom: Povedala áno? Krabice s ohňostrojom, ktorý rodičia vytiahli z pivnice a ich natešené tváre, neskrývajúce radosť z toho, že si vás konečne niekto chce vziať? Svadobné zvony, spoločný život a veľa detí?

Každá z nás túži po jedinečnom požiadaní o ruku. Pri pozvaní na večeru a nezvyčajnom správaní partnera v kútiku duše dúfate, že nastala tá chvíľa a určite vás chce požiadať ruku. Obliekame si svoje najkrajšie šaty, no však ešte pred tým prehľadáme vrecká na jeho nohaviciach a skontrolujeme stav na spoločnom účte, či z neho neubudlo niekoľko stoviek eur.

Slepačia nôžka alebo sladká romantika?

Nie všetci muži sú veľmi kreatívni. Avšak požiadavka o ruku je špeciálnym momentom v živote, preto aj tí najnudnejší partneri dokážu naozaj prekvapiť. A dokonca ich kreativita v niektorých prípadoch nepozná hranice. Niektorí z nich naplnia kufor auta tisíckami kvetov, vezmú priateľku na miesto, kde sa prvýkrát stretli, pripravia pre ne obrovský transparent, vezmú ju do Paríža alebo pripravia prekvapenie spolu s priateľmi.

No a potom je tu skupina chlapov, ktorí požiadavku o ruku okorenia štipkou vtipu a nápaditosti. Pizza s odkazom, popísaná krava s onou otázkou, kinder vajíčko s návodom, ako si vyskladať svojho partnera kľačiaceho s prsteňom v ruke. Požiadanie o ruku počas šialenej jazdy na húsenkovej dráhe, fľašky s nápismi v chladničke. 

Ako vás požiadal o ruku ten váš? Alebo ešte stále nevie, ako na to? Nech sa páči, prezrite si našu galériu nižšie a možno vás nielen pobavíme, ale aj inšpirujeme!

Neprehliadni: Úbohí muži čakajúci na nakupujúce manželky: Neudržíš smiech!

1 z 7

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Alexandra Semanová 26.12.19 12:41

AS
karma
-1.00

Zaujímavý článok.

  • 0
Odpovedať

Sofia Košťanská 25.03.20 09:25

SK
karma
-1.00

niektoré nemajú chybu. nechám sa inšpirovať.

  • 0
Odpovedať

Kristína Sekeráková 07.04.21 20:23

KS
karma
133.00

Naozaj kreatívne požiadania o ruku, ale osobne som predsa len za nejaké romantickejšie požiadanie :-)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní