Nevesty s ryšavými vlasmi: Svadobné tipy pre rusovlásky

Nevesty s ryšavými vlasmi: Svadobné tipy pre rusovlásky
  • 30.06.2019
  • Mika Polohová a Zuzana Kmecová

Ak sa môžete popýšiť krásnou hrdzavou farbou vlasov, určite chcete, aby vaše vlasy vynikli najmä v deň, kedy vás budú prenasledovať objektívy fotoaparátov a snaživý kameraman. Nevesty s ryšavými vlasmi sa ale stretávajú s množstvom predsudkov a predpokladov. My ale vieme, že vaše vlasy, vaša pokožka a čaro vašej osobnosti sú unikátne a zaslúžia si pozornosť.

rusovlásky

Zdroj: pinterest.com

Pehy a bledá pokožka

Prirodzene ryšavé ženy zvyknú mať pehavejšiu a bledšiu pleť. Je preto dôležité, aby ste mysleli na dostatočne vysoký SPF faktor podkladového krému. Počas letného fotenia si to ani neuvedomíte a odrazu budete aj niekoľko hodín na slnku. Okrem pitného režimu teda nezabudnite na svoju pokožku.

svadobný účes pre rusovlásky

Zdroj: pinterest.com

svadobný účes pre nevesty s ryšavými vlasmi

Zdroj: pinterest.com

Ak máte farbené vlasy a nezvyknete sa spáliť, na ochranný faktor myslite tiež. Nezabudnite, že slnko našu pokožku poškodzuje a tá nám potom rýchlejšie starne.

inšpirácia na svadobný účes

Zdroj: pinterest.com

Vlasy a make-up

V prvom rade si nenechajte radiť od okolia. Sama sa rozhodnite, aký účes si zvolíte, v akom sa cítite najlepšie. Zároveň myslite na to, že ak sa vás niekto opýta, či chcete prekryť pehy make-upom, nie je to vizážista pre vás.

tipy pre nevesty s ryšavými vlasmi

Zdroj: pinterest.com

Na skúšku účesu si nezabudnite zobrať závoj a všetky šperky, ktoré chcete mať vo vlasoch počas svadobného dňa. Krásna farba vašich vlasov si zaslúži veľa pozornosti. Vybrať si môžete zo živých kvetov, ktoré vám zabezpečí vaša kvetinárka a budú krásne ladiť s výzdobou alebo zo štrasových ozdôb, ktorých sú tisícky. Zvoliť si to pravé teda zaberie nejaký čas.

svadobný účes pre nevestu

Zdroj: pinterest.com

účes s vypnutými vlasmi

Zdroj: pinterest.com

Nezabudnite, že ak použijete make-up s SPF, budete na fotkách vyzerať veľmi zle. Vždy teda používajte podkladový krém, ktorý sa musí poriadne do pokožky vpiť. A na túto vrstvu naneste make-up bez SPF a naň minerálny púder. Ten vytvorí bariéru a odlesky pri fotení by nemali byť problém. V každom prípade by ste mali tento zázrak otestovať pred svadbou. Nechajte si jednoducho urobiť skúšobné fotografie.

Nevesty s ryšavými vlasmi

Zdroj: pinterest.com

Výzdoba a farby kvetov

Možno si poviete, že je toho až príliš, no aj kvety a celková výzdoba sa prispôsobujú neveste. V závislosti od toho, či budete mať čipkované alebo hladké šaty, podľa vašich obľúbených kvetov, farby a, samozrejme, nesmieme zabudnúť na tematické svadby. Nevestám s ryšavými vlasmi pristanú oranžovo-červené ruže, červené ruže ale aj kvety plné exotiky.

rusovláska nevesta

Zdroj: pinterest.com

Termín svadby

Nevestám s ryšavými vlasmi svedčí najmä jeseň. Vtedy si môžete užívať krásne zemité farby a celý svet ako keby sa chcel vyrovnať v kráse vašim vlasom. Letná svadba bude zase krásne dopĺňať vaše svadobné fotografie okolitou zeleňou.

inšpirácia na svadobný účes

Zdroj: pinterest.com

Červená, gaštanová, hrdzavá, ryšavá, rusovláska. Všetky sme nádherné a naše vlasy to len podčiarkujú. Ten váš deň bude skutočne výnimočný, a preto nechajte vyznieť aj korunu vašej krásy naplno.


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

4 komentáre

Frederika Kinkorová 28.07.19 13:34

FK
karma
-1.00

nemam rysave vlasy ale posuniem kamoske:) zaujimave tipy

  • 0
Odpovedať

Jana Komadová 14.08.19 13:01

karma
100.00

Skvelá inšpirácia

  • 0
Odpovedať

Ivana Šurániová 07.12.19 18:44

karma
100.00

moc kriklave rysave vlasy sa mi nepacia

  • 0
Odpovedať

Kristína Sekeráková 07.04.21 09:44

KS
karma
133.00

Jesenná svadba je jasnou voľbou pre nevesty s takým odtieňom vlasov :-)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní