Svadobné oznámenie, ktoré udrie do očí: Aké vybrať?

Svadobné oznámenie, ktoré udrie do očí: Aké vybrať?

Prvým vizuálom, s ktorým vaši hostia prídu do kontaktu, bude nepochybne oznámenie. Je to prvé otvorenie vašej svadobnej tématiky a pomáha utvoriť obraz o tom, čo pozvaných čaká. A samozrejme, určite chcete, aby dostatočne stelesnilo lásku a šťastie, ktoré cítite. Pretože táto hmotná spomienka ostane v zásuvkách domácností skrytá možno aj celé roky, bude vždy malou pripomienkou vášho dňa. Po ich doručení a otvorení by si všetci vaši známi mali povedať, ako veľmi vás to vystihuje a takúto dôležitú rolu musíte prenechať niečomu výnimočnému.

Romantické duše sa odjakživa spájajú s pastelovými farbami a kvetmi. Udalosť tak nasýtená láskou ako svadba je pre rozkvitnutie ako stvorená. Ak cítite, že práve toto bude ladiť s vašou svadobnou náladou, možností sa vám núka nespočetne. Nič vám nebráni popustiť uzdu fantázii a pridať pár 3D prvkov ako umelé či sušené kvety. Ako bodku k vintage efektu nezabudnite obálku doplniť  pečaťou.

Bude sa ti páčiť: Foto búdka na svadbe: Ozvláštni svoju svadbu niečím originálnym!

vitage a s prírodnými prvkami svadobné oznamenie

Zdroj: pinterest.com

Jednoduchosť, vintage, príroda ...

Povrázky, recyklované materiály, efekt dreva a zemité farby skvele pripravia hostí na svadbu konajúcu sa v záhradnom či inom prostredí, ktoré je dotknuté prírodou. Je to nedbalá jednoduchosť, s ktorou sa zaručene vyhnete gýču a tuctovosti. Špeciálne za použitia netradičného písma bez prehnaných slučiek a ornamentov.

moderné svadobné oznámenie

Zdroj: pinterest.com

Luxus a elegancia

V spojitosti so svadbou sa väčšinou každý bojí tmavých a hlbokých farieb. Práve ony ale evokujú luxus a eleganciu. Nešpekulovať a staviť na efektnú klasiku môže byť v tomto prípade výhra a vaše pozvanie si každý ľahko všimne a zapamätá. Taktiež sú kombinácie v tmavých farbách nadčasové a nič nimi nepokazíte bez ohľadu na to, ako sa počas rokov menia prchavé trendy.

personalizované svadobné oznámenie

Zdroj: pinterest.com

Ilustrácie, fotografie, príbeh

Oznámenia doplnené o ilustrácie alebo fotografie povedia viac ako tisíc slov. Podajú lepšiu výpoveď o vašom príbehu, vzťahu aj plánoch na svadbe a sú výraznejšie, než len riadky textu. Tento nápad minimálne za vyskúšanie rozhodne stojí, váš podpis a osobnosť budú jednoznačne citeľné.

Rozhodne neprehliadni: Netradičný svadobný dar? Skvelý spôsob ako zabodovať!

1 z 12

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Miriama Tamasova 29.01.19 13:58

MT
karma
-1.00

Úžašné! :) Ešte som také zaujímavé a nápadité oznámenia nevidela.

  • 1
Odpovedať

Marika Michálková 11.08.19 17:24

MM
karma
107.00

Úžasné. Ťažký výber , jedno krajšie ako druhé ...

  • 0
Odpovedať

Kristína Sekeráková 05.04.21 16:00

KS
karma
133.00

Držím sa jediného pravidla a to, že oznámenie by malo ladiť s celkovým štýlom svadby a nemusí byť vôbec drahé :-)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní