Jednoduché svadobné účesy, ktoré ti dokážu, že menej je viac!

Jednoduché svadobné účesy, ktoré ti dokážu, že menej je viac!

Snažíme sa, aby bolo všetko dokonalé a dotiahnuté do posledného detailu. Obzvlášť svadobný deň musí byť naplánovaný do poslednej bodky, aby nás náhodou nič v tento deň neprekvapilo a nezaskočilo. Ale viete, čo? Niekedy je komplikovanie si všetkého viac na škodu než na úžitok. Ešte nič, čo je maximálne komplikované nebolo zároveň aj úplne dokonalé a podľa našich predstáv. Nie nadarmo sa teda hovorí, že niekedy menej je viac. A toto základné pravidlo by ste mali pretaviť aj do vášho zoznamu svadobných hostí (veď nemusíte pozývať každého jedného bratranca z tretieho kolena či sesternicu, s ktorou ste sa už roky nevideli), do vášho svadobného menu (niekedy postačí jedno hlavné jedlo a švédske stoly), svadobného líčenia, ale aj svadobného účesu. Jednoduché svadobné účesy môžu byť rovnako ohromujúce ako ich zložitejšie náprotivky. Takéto účesy v aktuálnej dobe nahrávajú do karát každej neveste. Zatvorené kaderníctva, svadby na úrade bez hostiny, jednoduchšie svadby len so svedkami – v dôsledku pandémie sa všetko mení a dokonca aj náš pohľad na veľké svadby.

Svadobný účes v jednoduchom prevedení

Zatvorené kaderníctva v aktuálnej dobe nútia všetky nevesty vytvoriť si svadobný účes svojpomocne. Preto víťazia jednoduché účesy, ktoré sa dajú vytvoriť v priebehu niekoľkých minút. Nemusíte voliť žiadne komplikované preplietanie vlasov. Obyčajný drdol, romantický vrkoč, jednoduchý konský chvost – to si dokážete vytvoriť aj samé. A presne tento trend vedie v tomto roku na plnej čiare.

Takéto jednoduché účesy sú zároveň skvelou voľbou pre všetky nevesty, ktoré preferujú minimalizmus a minimalistický svadobný štýl. Okázalosť už nie je v móde, tak voľte minimalizmus a jednoduchý účes. Ten si môžete natrénovať aj dopredu a v deň D ho mať tak v malíčku.

Odporúčame: Výber svadobných šiat: Ako sa naň pripraviť a čo všetko obnáša?

1 z 13

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Mária Maxianová 27.03.21 17:52

MM
karma
100.00

v jednoduchosti je krása

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní