Svadobné účesy 2021: Spoznaj 3 najväčšie trendy, ktoré stoja za to!

Svadobné účesy 2021: Spoznaj 3 najväčšie trendy, ktoré stoja za to!

    • Zdieľaj:
  • 2

Kdesi na úpätí horskej dráhy, ktorá viedla celým minulým rokom, isto nebude žiadnym prekvapením, že v tomto roku budú všetky trendy veľkolepé a mimoriadne. Či už ste ten typ, ktorý túži zažiariť na každej príležitosti alebo typ, ktorý sa drží vo všetkom na uzde, trendy tohto roka vás nenechajú chladnými. Obzvlášť nie v prípade, ak ste sa pustili do plánovania svojej svadby a chcete si v tomto roku so svojim drahým povedať ÁNO. Keďže deň svadby je špeciálny, tak vaša svadba by mala mať aj špeciálny nádych. A nielen samotná svadba, ale aj vy ako nevesta by ste mali ohúriť.

Svadobní odborníci z oblasti vlasového stajlingu majú úplne jasno v tom, aké účesy budú nosiť nevesty v tomto roku. Dokonca aj vizážisti uvádzajú, že v tomto roku sú trendom trblietky a kryštáliky na očiach. Tie dokážu líčenie ozvláštniť a hlavne spraviť unikátnym. Pri líčení  sa však treba zamerať na pleť a investovať do kvalitnej pleťovej starostlivosti, aby pleť v deň D vynikla vo svojej plnej kráse. Okrem pleti budú v centre pozornosti aj pery – nafúknuté pery, ktoré nepotrebujú botox.

Svadobné účesy – trendy 2021

Keďže prirodzenosť už nejaký ten rok hrá prím, inak tomu nebude ani pri vlasovom stajlingu. Keďže stále platí, že menej je viac, tak aj pri vmýšľaní účesu by ste sa mali držať skôr pri zemi. Upustite od vyčesaných drdolov a prekombinovaných účesov. Prirodzený vzhľad s rozpustenými vlasmi je viac ako účes zafixovaný minimálne jedným balením laku na vlasy.

Zaujme ťa: Svadobný drdol z dlhších vlasov: Účesy, ktoré nikdy nevyjdú z módy

1 z 3

Textúra vlasov rozhoduje

Posledný rok sme strávili tým, že sme našim vlasom nechávali voľnosť. Dovolili sme im, aby si „žili svojim vlastným životom“ a vôbec nám nevadilo, že nám kde-tu nejaký vlas odstáva. Vlasy sme si nežehlili, nenatáčali – proste sme ich nechali také, aké sú. A aj vo svadobný deň môžete vsadiť na svoju textúru vlasov a nechať ich slobodne povievať. Vďaka tomu, že si necháte vlasy rozpustené, odpútate pozornosť od svojho vzhľadu. Svadobní hostia tak budú viac obzerať vaše svadobné šaty, doplnky, topánky a pod.


    • Zdieľaj:
  • 2
Návrat hore
Autor článku

Svadba
svadobný účes
  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Mária Chromíková 30.03.21 15:41

MC
karma
109.00

krásne vlasy ,koruna krásy .

  • 0
Odpovedať

Anna Vargová 22.05.21 20:13

AV
karma
104.00

V jednoduchosti je krása

  • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní