Svadobné fotografie s dymom: Trend, ktorému podľahneš aj ty!

Svadobné fotografie s dymom: Trend, ktorému podľahneš aj ty!

Už dávno platí, že každá nevesta túži po tom, aby jej svadba bola dokonalá a tá naj. Preto sú nevesty ochotné voliť unikátne dekorácie, unikátne šaty, výnimočné zákusky... A ak k takýmto nevestám patríte aj vy, tak máme pre vás inšpiráciu, ktorú si zamilujete na prvý pohľad – svadobné fotografie s farebným dymom. Je to vskutku dychberúca spomienka na tento výnimočný deň vo vašom živote. Dokonca by sme mohli povedať, že takéto fotografie sú epické. Ich farebnosť doplní každý svadobný portrét. Sú proste trendom, ktorý dokáže hravo konkurovať aj prskavkám či ohňostroju.

Farebný dym je jedným z trendov, ktorý si podmanil nevesty po celom svete, a to už v minulom roku. A dovolíme si tvrdiť, že tak ľahko neodíde. Nevesty ho milujú a takéto dymové efekty na fotografiách využívajú aj dnes. A dokonca aj pri zásnubných fotografiách! Je to jednoducho posadnutosť, ktorú sme si zamilovali aj my.

Kedysi pre vojakov, dnes pre nevesty

Farebné dymovnice boli kedysi využívané a vyrábané pre vojenské účely. A dnes slúžia nevestám, ktoré majú vďaka nim jedinečné fotografie.

Pred tým, než sa pre takéto svadobné fotografie rozhodnete, poraďte sa so svojím fotografom. Nie každý je totižto ochotný využívať takúto kulisu pri svadobnom fotografovaní. Takéto fotografie si totiž vyžadujú špeciálne zručnosti (osvetlenie, rýchlosť uzávierky... – teda dokonalé ovládanie fotoaparátu), preto sa mu zverte so svojou ideou a požiadavkami. A samozrejme, nezabudnite si nakúpiť väčšie množstvo dymovníc. Možno ich budete potrebovať zopár „na suchý nácvik“, aby ste mali vyšperkované fotografie.

Ak ste sa rozhodli pre takéto svadobné fotografie, tak sa inšpirujte našou galériou, kde nájdete množstvo nápadov.

Neprehliadni: Bavlnovník vo svadobnej výzdobe: Očarujúci a ľahký ako pierko

1 z 17

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Jana Komadová 12.08.19 11:16

karma
100.00

Je to zaujímavé a netradičné fotenie

  • 0
Odpovedať

Marika Michálková 13.08.19 21:21

MM
karma
107.00

Zaujímavé. Vyzerá to dobre

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní