Vtipné svadobné torty: Povoľ uzdu svojej fantázie!

Vtipné svadobné torty: Povoľ uzdu svojej fantázie!
  • 15.09.2020
  • Michaela Kožáková

Čo vám napadne pri vyslovení spojenia svadobná torta? Lahodný vanilkový krém s malinami, chutný fondán, mäkučké korpusy s kakaovou príchuťou, vôňa marcipánu, dokonalé detaily a niekoľko poschodí? Svadobná torta je sladkým vrcholom svadobného dňa, ktorému žiadny z hostí neodolá, aj keď zjedol už pol švédskeho stola a tri taniere zákuskov. Každý je na ňu zvedavý a očakáva, že bude veľkolepá a neskutočne dobrá. 

Samozrejme, svadobné torty musia byť jedinečné a naozaj krásne. Či už je to nahá, trojposchodová, so štvorcovými korpusmi, mramorová, rustikálna či elegantná tmavá. A čo také vtipné svadobné torty?

Ty a ja

Pri výbere svadobnej torty si buď vyberiete z ponuky cateringových spoločností alebo máte určitú predstavu, ktorú predostriete cukrárke. Tortu môžete zladiť ku svojej svadobnej výzdobe alebo k téme, ktorú ste si zvolili. Možností je naozaj neúrekom. Takisto torta môže byť personalizovaným doplnkom vašej svadby. Milujete obaja futbal? Máte radi psov? Ste fanúšikmi Harryho Pottera? Prvýkrát ste sa stretli v Starbuckse? Tak si dajte urobiť tortu v tvare horúceho kapučína s typickým zeleným symbolom.

A ak ste obaja „veselá kopa," nechajte sa nahovoriť na vtipné svadobné torty! Výbornou voľbou sú vkusné a humorné zápichy s odkazom, ktoré rozosmejú všetkých vašich hostí. Staviť môžete i na cukrové postavičky ako napríklad nevestu, ktorá ťahá ženícha za golier či ženích s hlavou zapichnutou v jednom z korpusov. Aj takýmto spôsobom môžete prekvapiť svojich hostí a mať jednu z najoriginálnejšich tort. Prezrite si našu galériu nižšie a nechajte sa inšpirovať.

Pozri aj: Moderná svadobná torta pre moderný pár: Zamiluješ sa do štvorcov?

- Vtipné svadobné torty
1 z 11

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Ľubica Križanová 27.03.21 18:08

ĽK
karma
106.00

T-rexovia sú najlepší :-)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

svadobná torta
Svadba

Čo čítajú ostatní