Dekorácie z balónov: Svadobný trend roku 2020, ktorý ťa dostane!

Dekorácie z balónov: Svadobný trend roku 2020, ktorý ťa dostane!
  • 30.06.2020
  • Michaela Kožáková

Pestrofarebné balóny rôznych tvarov sa nám väčšinou spájajú s oslavou narodenín alebo poriadnym jarmokom či dedinskými oslavami. Tento rok sa balóny stali obrovským horúcim trendom v svadobnom svete a my im nemôžeme odolať! Hravé, veselé, ale i elegantné dekorácie oživia každú svadbu a dodajú jej skvelú párty atmosféru. 

Možno ste už balóny na svadbe videli. Tento rok však bude všetko o ich kombinácií so svadobnými girlandami a inštaláciami spárovanými s modernými neónovými nápismi, organickou zeleňou, romantickými kvetmi a mnohými ďalšími jedinečnými prvkami pre vytvorenie dokonalej svadby podľa predstáv nevesty a ženícha. Od dramatických oblúkov a kulís, až po závesné dekorácie na strop recepčného priestoru a ozdoby baru. Buďte originálni, pohrajte sa s detailmi, upustite uzdu svojej fantázii, precvičte si svoje pľúca, prichystajte héliové bomby a nechajte sa inšpirovať našimi nápadmi.

Neprehliadni: Eukalyptus vo svadobnej výzdobe: Inšpiruj sa najlepšími nápadmi

Svadobné oblúky

Zdroj: pinterest.com

Svadobné oblúky

Svadobné oblúky sú obľúbeným doplnkom na svadbe. Ak aj vy túžite po jednom z nich a chcete niečo jedinečné, vymeňte kvety za jemné balóny. Môžete zvoliť čisto biele alebo ich zladiť s farbou vašej svadobnej výzdoby. Takisto veľmi pôsobivo vyzerá i kombinácia malých balónov a živých či umelých kvetov, mašlí či papierových girlánd. Vyzerá to veľmi vkusne, čo poviete?

Balóny

Zdroj: pinterest.com

Čo má krídla, všetko letí

Zdajú sa vám balónové oblúky trochu prehnané alebo to nie je zrovna váš štýl? Vsaďte teda na veľké biele balóny doplnené o vetvičku krušpánu, ktoré budú vítať vašich hostí pri vstupe priviazané k dreveným lampášom. Môžete si tiež nechať vyzdobiť sálu veľkými balónmi, ktoré budú visieť nad stolmi. Veľmi moderne vyzerajú i transparentné balóny, ktoré majú vo vnútri malé LED svetielko a vďaka tomu vytvoria príjemnú romantickú atmosféru.

Výzdoba stola

Zdroj: pinterest.com

Výzdoba stola

Na prekvapenie, balóny sa stávajú i súčasťou výzdoby svadobného stola. Nie je to však nič pre nevesty, ktoré obľubujú minimalistický štýl. Balónová reťaz ťahajúca sa stredom stola, vysoké vázy s kvetmi a balónmi, dekorácia v tvare lietajúceho balóna – možností, kombinácií a štýlov ako balóny využiť vo výzdobe je naozaj veľa. Dajte si však pozor, aby vaša svadba v konečnom dôsledku nevyzerala ako kolotočiarska párty alebo otvorenie nového cirkusu v meste. Buď sa rozhodnete pre balónové oblúky alebo bohatú výzdobu stola z balónov.

Balónové dekorácie

Zdroj: pinterest.com

Balónmi môžete dozdobiť i váš candy bar, švédske stoly, stôl s nápojmi alebo s iným občerstvením. Prekvapte svojich hostí milou balónovou dekoráciou, ktorá krásne doplní celkový dojem. Nielenže vašim svadobčanom bude chutiť, ale im takisto doprajete i estetický pôžitok. Uvidíte, že na vašu svadbu len tak ľahko nezabudnú.

Pozri aj: TOP 5: Svadobné trendy, ktoré hostinu spravia nezabudnuteľnou!

- Anketa

ZVOLILI BY STE OZDOBY Z BALÓNOV PRE VAŠU SVADBU?

Odpovedalo 11 ľudí  

Niektoré dekorácie vyzerajú naozaj veľmi pekne
82%
Nie, nepáči sa mi to
0%
Možno by som si to vedela na svojej svadbe predstaviť
18%

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní