Registrácia Prihlásenie

Čierna svadobná torta: Neuveriteľné, ale je to trend, ktorému podľahneš!


Čierna je častokrát označovaná za pochmúrnu farbu, ktorá je spájaná s pohrebmi a smútočnými udalosťami. V dnešnej modernej dobe tomu nemusí byť tak. Už neraz sme sa presvedčili, že čierna môže byť zaujímavým akcentom aj na svadobných šatách. K tomu, aby ste sa k niečomu podobnému odvážili, musíte byť modernou nevestou, ktorá sa nebojí experimentovať a názory ostatných sú jej ľahostajné. Veď povedzme si, svadobní hostia veľmi radi komentujú všetko možné aj nemožné.

V súčasnosti je jedným z najväčších svadobných trendov čierna svadobná torta. Avšak pozor, žiadna svadobná torta s čiernym prvkami a čiernymi doplnkami na bielom pozadí. Čierna je v tomto prípade dominantná. Ak sa pre ňu rozhodnete, tak verte nám, budete výnimočná, pretože nie každý sa na podobný „výstrelok“ odváži.

Trendy svadobná torta od hlavy až po päty v čiernej!

Po celé roky sme sledovali sofistikovanosť čiernobielych vzorov, koketné a zábavné akvarelové prvky, pútavý kov či dokonca svadobné torty vystavané z muffinov alebo „kapkejkov“. No ak túžite po svadobnej torte, ktorá strhne pozornosť všetkých svadobčanov, tak ste ju práve našli. Okrem iného sú čierne svadobné torty trendy. Sú luxusné, sofistikované a fenomenálne.

Ak majú na sebe zlaté prvky, tak môžeme hovoriť o ultra-luxusných svadobných tortách s nesmrteľnou kombináciou, ktorá k sebe ladí za každých okolností. K čiernej torte sa tiež hodia farebné kvety, rôzne čipkované prvky, ľudové motívy či efektné ťahy vytvorené štetcom.

Pokiaľ nie ste konzervatívnou nevestou a ste otvorené všetkým, možno niekedy aj divokým nápadom, tak s touto tortou rozhodne zabodujete. Odstráňte nudu zo svojej svadby a zvoľte práve čiernu svadobnú tortu. Či už to bude poschodová, alebo jednoduchšia torta pre menší počet svadobných hostí, rozhodne zaujmete!

Odporúčame: Svadobná nočná košieľka: Buď očarujúca aj počas svadobnej noci!

1 z 30

Návrat hore
Autor článku

1 komentár

Mária Maxianová 19.09.19 19:21

MM
karma
100.00

mám rada netradičné veci a nápady, ale toto je trochu cez...

  • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní

Marhuľová svadobná výzdoba: Sladká farba pre deň D
Svadobná výzdoba

Marhuľová svadobná výzdoba: Sladká farba pre deň D

  • 31
  • 0
  • 27.05.2019
Nasvietenie svadobnej sály: Dopraj svojej svadbe niečo navyše
Priebeh svadby

Nasvietenie svadobnej sály: Dopraj svojej svadbe niečo navyše

  • 41
  • 0
  • 08.06.2019
Svadobná výzdoba z orgovánu: Túto vôňu každý hneď spozná!
Svadobné drobnosti

Svadobná výzdoba z orgovánu: Túto vôňu každý hneď spozná!

  • 50
  • 3
  • 08.08.2019