Darčeky pre svadobných hostí: Čo darovať družičkám a ženám?

Darčeky pre svadobných hostí: Čo darovať družičkám a ženám?
 • 10.03.2019
 • Mika Polohová a Zuzana Kmecová

  • Zdieľaj:
 • 1

Kozmetika? Áno prosím!

Žiadna žena neodmietne kvalitnú kozmetiku. Družičky budú počas svadobnej hostiny pobehovať, starať sa o hostí a mať aj kopec iných povinností. Aby ostali stále krásne a voňavé, môžete ich obdarovať balíčkom kozmetických produktov. Základnom by mala byť malá vôňa. Svoje kamarátky poznáte a určite viete, aké voňavky sa im páčia. Ak je svadba v chladnejších mesiacoch, „must have" je aj balzam na pery a krém na ruky, ktoré chlad ľahko vysuší.

Mohlo by ťa zaujímať: Príprava na deň D: Ktoré procedúry musí nevesta absolvovať?

darčeky pre svadobčanov

Zdroj: Shutterstock®

Zdroj foto: pinterest.com

Bublinky na prípitok

Aj keď sa z vás už stala manželka, nezabudnite, že vaše kamarátky a družičky tu s vami boli počas celých príprav. Držali vás pri vedomí, keď ste zistili, koľko stoja svadobné šaty, do ktorých ste sa zamilovali na výstave. Vedia, koľko síl vás stála výroba zasadacieho poriadku a stáli pri vás aj vtedy, keď vás tlačili svadobné topánky (boli dokonalé, až na to, že váš malíček zmenil farbu). Budú tu s vami aj naďalej. Ak teda neviete, čo vybrať pre tie svoje amazonky, stavte na klasiku. Vystreľte spolu štupeľ z fľaše a z plného hrdla si zaspievajte.

darček pre svadobných hostí

Zdroj: Shutterstock®

Zdroj foto: pinterest.com

darčeky pre svadobných hostí

Zdroj: Shutterstock®

Zdroj foto: pinterest.com

Hladná žena, hotové nešťastie

Pripravte pre svoje ženy a dievčatá na svadbe maličký kufrík záchrany. Zopár orieškov a medík na maškrtenie, malá fľaša vody, sušené ovocie alebo zeleninové čipsy. Poteší aj müsli tyčinka alebo krehké maslové pečivo. Aj keď na svadbe nie je nikdy núdza o pohostenie, vaše družičky s vami strávia celý deň. Kaderníčka, kozmetička, obliekanie, fotenie, cesta na obrad aj cesta na svadobnú hostinu. Nenechajte vyhladnúť seba ani svoje pravé ruky.

šaty pre družičky

Zdroj: Shutterstock®

Šaty a topánky

Krásne motivačné fotografie, kde sú všetky družičky zladené do posledného detailu? Družičkám môžete darovať aj šaty na svadbu spolu s doplnkami či topánkami. Budete mať tak vlastnú armádu pomocníkov, ktorých podľa šiat celkom jednoducho identifikujete. Fotku šiat ukážte aj personálu, ktorý sa bude starať o chod vašej svadby. Ľahko tak identifikujú ľudí, s ktorými môžu počas svadobnej hostiny komunikovať za vás.

Zdroj foto - úvodná: pinterest.com 


  • Zdieľaj:
 • 1
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Kristína Sekeráková 05.04.21 16:09

KS
karma
133.00

Kozmetikou sa určite nikdy nič nepokazí :-)

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní