Bielo-strieborná svadobná výzdoba: Jednoduchosť, ktorá prekvapí

Bielo-strieborná svadobná výzdoba: Jednoduchosť, ktorá prekvapí
  • 24.06.2019
  • Mika Polohová a Zuzana Kmecová

Nie všetky nevesty majú chuť byť odvážne, majú rady výrazné farby alebo chcú pútať pozornosť svojich hostí netradičnými výzdobami. My klasiku milujeme. Biela je farba svadieb už veľmi dlho. Biele svadobné šaty, biele obrusy, biele kvety. A aby sme bielu trošku ozvláštnili, pridávame do nej trošičku ligotu. Bielo-strieborná svadobná výzdoba je potom elegantnejšia a pôsobí slávnostne.

Pozri tiež: Svadobné šperky pre nevestu: Ako si vybrať tie pravé?

jednoduché svadobné oznámenia

Zdroj: pinterest.com

Od začiatku

Svadobné oznámenia dávajú tón a jemne naznačujú vašim hosťom, čo bude témou svadby. Pri bielo-striebornej kombinácii to bude určite jednoduchosť a elegancia. Ak chcete zaujať na prvý pohľad, môžete si namiesto klasického písma vybrať strieborné, fóliové. Dodá oznámeniu ligot a punc jedinečnosti.

biele svadobné oznámenia

Zdroj: pinterest.com

Svadobná kytica

Biele kvety znamenajú biele šaty. Pozor však musíte dať na farbu šiat. Ak máte skutočne biele šaty, môžete si dovoliť biele hortenzie, ľalie, frézie alebo gypsomilu. Ak máte šaty skôr béžové, čisto bielym kvetom sa vyhnite. Vyberte si skôr kvety, ktoré sú jemne béžové, napríklad „biele“ ruže alebo „biele“ pivonky.

biela svadobná kytica

Zdroj: pinterest.com

svadobná kytica v bielej farbe

Zdroj: pinterest.com

Svadobná výzdoba

Ak túžite mať svadbu v konkrétnych farbách, budete potrebovať aj také doplnky. Sú totiž elementy, ktoré je náročnejšie meniť. Napríklad prikryť stoly farebnými obrusmi alebo vymeniť farbu príboru. Ak máte vo výzdobe zlaté doplnky, bude sa vám viac hodiť zlatý príbor.

minimalistická svadobná výzdoba

Zdroj: pinterest.com

Pri bielo-striebornej kombinácii tento „problém“ nemáte. Príbory sú strieborné a obrusy sú štandardne biele. Základ teda máte a zostáva už iba vyhrať sa so sviečkami, kvetinovými ikebanami, menovkami a drobnosťami.

jednoduchá svadobná výzdoba

Zdroj: pinterest.com

Biela aj do kostola

Niektoré nevesty dokonca inú ako bielu farbu do kostola nechcú, resp. si bielu farbu vyžadujú aj priamo správcovia kostola. Samozrejme, závisí to od toho, kde máte svadbu a ako sa na svadobnej výzdobe zhodnete. Nám sa ale biela pozdáva veľmi. Je predsa len slávnostnejšia a o čosi čarovnejšia.

biele svadobné šaty

Zdroj: pinterest.com

Svadobná torta

Bielu svadobnú tortu môžete vytiahnuť do viacerých poschodí. „Vežovitosť“ tejto farbe veľmi pristane. Podľa farby výzdoby potom môžete doplniť niekoľko strieborných alebo maslových elementov. Závisí to od toho, či v dekoráciách používate nie úplne biele kvety alebo ste stavili na čistotu farby.

Odporúčame: Svadobné cupcakes: Pochutia si oči, ale aj svadobný hostia!

biela svadobná torta

Zdroj: pinterest.com


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Kristína Sekeráková 07.04.21 09:36

KS
karma
133.00

Podľa mňa ideálna kombinácia na zimnú svadbu :-)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní