Svadobné fotografie na loďke: Tie budeš chcieť mať aj ty!

Svadobné fotografie na loďke: Tie budeš chcieť mať aj ty!

Existujú svadobné trendy, ktoré sú možno pre niekoho takpovediac zvláštne, ale nevesty sa ich neplánujú vzdať. Na sukulenty v svadobnej kytici môžete natrafiť na každom rohu, respektíve na každej sociálnej sieti, ako na očarujúci doplnok, ktorý dokáže všetko ozvláštniť. Rovnako môžete natrafiť na inšpirácie na tematickú svadobnú výzdobu, ktorú volia páry s určitou záľubou.

Ba dokonca, niektoré nevesty sú ochotné zničiť si svoje svadobné šaty, a to len preto, aby mali možno aj netradičnú spomienku na svoju svadbu v podobe tej najšialenejšej alebo najromantickejšej fotky. Ak ste videli fotografie nevesty pod vodou, v mori, zafŕkané blatom alebo farbami, tak presne to máme na mysli. Na druhej strane je tu trend, ktorý je romantický a jednoducho krásny, ktorému budete chcieť podľahnúť aj vy. A to je fotenie na lodi.

Nemusíte nikam cestovať!

Kvôli svadobným fotografiám na loďke nemusíte vôbec cestovať do prímorských krajín. Takéto fotky vám dokáže vytvoriť fotograf aj u nás na Slovensku. Treba si len vyhliadnuť loďku, vyzdobiť ju a nájsť len správne jazero obklopené prírodou, kde by ste loďku mohli spustiť na vodu.

Fotografie na loďke majú tiež svoj prenesený význam. Len málokto si totižto uvedomuje, že takéto plávanie na loďke môže metaforicky naznačovať vplávanie do spoločného života. Síce sú takéto fotografie náročnejšie na realizáciu aj organizáciu, no rozhodne stoja za to. Ak si fotenie na lodi nestihnete naplánovať na deň svadby – predsa len kaderníčka, vizážistka, odpytačky, svadobný obrad, svadobná hostina a zábava atď. dá poriadne zabrať – fotenie si tak naplánujte na nasledujúci deň alebo niekoľko dní pred samotnou svadbou. Uvidíte, toto rozhodnutie neoľutujete.

Samozrejme, nezabudnite do týchto príprav zapojiť aj svoju hlavnú družičku, ktorá vám bude pri fotení náramne nápomocná. Okrem pomoci pri výzdobe „svadobnej loďky“ vám pomôže s celkovým stajlingom.

Začínate hľadať správne jazero, kde si svoju lásku zvečníte na fotkách? Tak sa teda inšpirujte tými najromantickejšími svadobnými fotografiami na loďke.

Neprehliadni: Tradičná talianska svadba: Prečo sa strihá ženíchova kravata?

1 z 15

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

4 komentáre

Frederika Kinkorová 28.07.19 13:39

FK
karma
-1.00

pekne a romanticke :) nieco take by sa dalo spravit v BA na Zeleznej studnicke:)

  • 0
Odpovedať

Alexandra Semanová 29.07.19 13:38

AS
karma
-1.00

Krásne a netradičné. Ďakujem za super tipy na svadobné fotky.

  • 0
Odpovedať

Simona Dzureňová 30.07.19 22:00

SD
karma
-1.00

Dušou som námorníčkou (páči sa mi kombinácia modrej a bielej, pásiky, námornícke prvky...), tak takéto fotky by som určite privítala. A navyše, vyzerajú skutočne dokonalo a úchvatne :)

  • 0
Odpovedať

Daniela Balakova 31.07.19 15:27

DB
karma
96.00

Nádherné ,romantické.

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní