Svadobná balónová výzdoba: Girlandy sú aktuálne trendy!

Svadobná balónová výzdoba: Girlandy sú aktuálne trendy!

Žiadna poriadna party či oslava narodenín sa nezaobíde bez balónov. A dokonca už ani svadobná výzdoba bez balónov nie je dokonalou svadobnou výzdobou. Doposiaľ nevesty volili predovšetkým foto steny, ktoré boli vyzdobené kvetmi alebo inými dekoráciami. No v tomto roku sú trendy balónové výzdoby a predovšetkým balónové girlandy, ktoré sa dajú veľmi jednoducho pripraviť. Stačí vám len pár základných prvkov a aj vy môžete mať na svojej svadbe takúto výzdobu. Balónová inštalácia je najepickejšou výzdobou, ktorá zapadne do štýlu každej svadobnej výzdoby. Girlandy tak môžu tvoriť ústredné a dominantné prvky vo výzdobe – môžu zdobiť vstup do sály alebo ich môžete využiť ako fotopozadie.

Vyberte si farebnú paletu

Máte radi monochromatický vzhľad? Preferujete neutrálne alebo skôr luxusnejšie pôsobiace farby? Alebo ste nerozhodní a preferujete rôzne farebné kombinácie a hlavne ich väčšie množstvo? Ak sa neviete rozhodnúť, aké farby vybrať do takejto balónovej výzdoby, tak jedným odporúčaním je kombinácia 3 a maximálne 5 rôznych farieb, ktoré ale spolu krásne ladia. A aj keď budete voliť monochromatický vzhľad, tak kombinujte jednu farbu vo viacerých odtieňoch, vďaka čomu takejto výzdobe dodáte hĺbku a štruktúru.

Pozri aj: Retro svadba v štýle sedemdesiatych rokov: Tej určite neodoláš!

svadobná výzdoba

Zdroj: pinterest.com

Vlastnoručná výzdoba

Nastáva tiež otázka či si takúto výzdobu budete robiť sami. Samozrejme, najjednoduchšie je balóny nafúkať a nechať ich len tak ležať na tanečnom parkete. Balóny môžete tiež napustiť héliom, priviazať na dlhšiu šnúrku a pripevniť o kameň alebo iné ťažidlo – balóny tak budú dotvárať a vypĺňať priestor. Zopár z nich sa oplatí aj pustiť a nechať ich lietať v blízkosti stropu v sále. Možností, ako zakomponovať balóny do svadobnej výzdoby,  je veľa, no najnovším trendom sú balónové girlandy. Tie si môžete nechať vytvoriť špecialistami alebo sa pokojne do ich tvorby môžete pustiť aj sami.

Na výrobu takejto girlandy budete potrebovať latexové balóny, nejaké „balónové čerpadlo,“ lepiace pásiky, háčiky a drôt, na ktorý ich budete pripevňovať a okolo ktorého ich budete obmotávať. Výroba takejto girlandy nie je jednoduchá, ale s troškou šikovnosti a trpezlivosti to určite zvládnete.

1 z 19

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Mária Chromíková 04.04.21 13:56

MC
karma
109.00

Balóny na svadobnej hostine by som nechcela.

  • 1
Odpovedať

Mária Maxianová 04.04.21 17:16

MM
karma
100.00

tak toto určite nie, podľa mňa gýčové, niet nad jednoduchosť

  • 1
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Svadba

Čo čítajú ostatní