Svadobné menovky na stôl: Inšpirácie, ktoré potešia viac ako kartičky

Svadobné menovky na stôl: Inšpirácie, ktoré potešia viac ako kartičky

Niekomu je úplne jedno, kam posadí svadobných hostí. No niektoré budúce nevesty si dávajú záležať na každom jednom detaile, ktorý robí celú svadbu výnimočnou. Preto nám určite dáte za pravdu, že aj také kartičky s menami pri stoloch sú podstatné. Ak si dáte záležať na tvorbe zasadacieho poriadku svadobných hostí, tak ich prekvapte milými menovkami, ktoré budú tematický zladené s vašou svadobnou výzdobou.

Papierové kartičky sú otrepanou klasikou, ktorá sa nikdy nezunuje. No prečo to nespraviť trošku netradične a hlavne neprekonateľne? Ak máte vybranú tému svojej svadby, či už plánujete svadbu v boho štýle, prírodnú svadbu alebo niečo moderné, tak sa nechajte inšpirovať menovkami, ktoré si vaši hostia budú môcť vziať na pamiatku.

Svadobné menovky pre svadobných hostí

Alternatívy svadobných menoviek pre svadobných hostí sa v podstate núkajú samé. Stačí sa len poobzerať po svojej domácnosti a určite vám padne do oka niečo, na čo by ste mohli napísať meno niektorého z vašich svadobných hostí. Podľa aktuálnych trendov sú najviac žiadané a vytvárané menovky na mramorových dlaždiciach, na akrylových kúskoch, na kamienkoch, na listoch a pod.

Kaligrafické písmo vyzerá dokonale na akomkoľvek podklade – či už to je kúsok črepu, makrónka, žiarovka alebo len obyčajný zelený list. Nenechajte sa obmedzovať. Vyberte si z nasledujúcej galérie štýl menoviek, ktoré budú zapadať do štýlu vašej svadby a svadobnej výzdoby. Dokonca môžete využiť aj ovocie či zeleninu v prípade, že patríte k veganom alebo vegetariánom a v rovnakom duchu plánujete aj svoju svadbu.

Pozri aj: Limetková svadobná výzdoba: Rozžiari každú svadobnú hostinu

- Inšpirácia na svadobné menovky
1 z 14

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní