Fóliové svadobné oznámenia: Dizajn, ktorý sa hodí k akémukoľvek štýlu svadby

Fóliové svadobné oznámenia: Dizajn, ktorý sa hodí k akémukoľvek štýlu svadby

Skvelým spôsobom, ako pridať do svadobných oznámení trochu lesku, je fóliový prvok. A či už plánujete svadbu v modernom alebo rustikálnom štýle, existujú spôsoby, ako tento prvok do oznámení zakomponovať.  

Fólia je materiál, ktorý môže byť zafarbený v rôznych farbách, ako je zlatá, strieborná, medená, a dokonca aj v holografickom štýle. Práve vďaka tomu sa hodí k akémukoľvek štýlu svadby, dokonca aj v prípade, ak plánujete boho svadbu, tak tento prvok dodá svadobným pozvánkam iný rozmer.

Tento prvok nemusí byť nevyhnutne jediným materiálom, ktorý použijete na svojom svadobnom oznámení. Len pridáva pozvánke ďalšiu úroveň a robí ju nadčasovou. Tiež platí, že takéto svadobné oznámenia pôsobia luxusne a veľmi efektne.

Pozri aj: Kvety na svadbu v roku 2023: Čo bude trendy a čo už nie?

svadobné oznámenie

Zdroj: pinterest.com/tohaveandtogold/

Fólia na svadobnom oznámení

Pozvánky môžu byť vytlačené letterpressom, embosované, vytlačené na plocho – s fóliou sú nekonečné možnosti. Keďže je nepriehľadná, dobre sa hodí na akúkoľvek farbu papiera, dokonca aj na tmavšie farby, ako je čierna, námornícka, lesná zelená a pod. Vedzte, že ak použijete fóliu na pozvánkach, môžete ju zakomponovať do všetkých svadobných tlačovín, ako je svadobné menu, program atď. Je to zábavný spôsob, ako prepojiť tlačoviny s celkovým svadobným dizajnom.

Fólia je všestranný tlačový materiál, nielen čo sa týka množstva farebných možností, ale aj toho, ako ju môžete skutočne zakomponovať do sady pozvánok. Najbežnejším spôsobom je potlač textu fóliou – celého alebo len niektorého, ale môžete sa rozhodnúť aj pre fóliové okraje na hrubom kartóne, fóliu na obálke alebo kovovú kartu, ktorú umiestnite za priesvitnú pozvánku. 

Zaujme ťa aj: Aké si vybrať svadobné šaty v roku 2023? 5 trendov tohto roka, ktoré zaujmú

oznámenie

Zdroj: pinterest.com/pipkinpaperco/

Aké sú aktuálne trendy?

Medzi aktuálne trendy patrí najmä ružové zlato, žlté zlato, čierna na čiernej a holografické fólie, ktoré na svadobných pozvánkach vyzerajú veľmi efektne. V poslednej dobe sú v kurze predovšetkým metalické farby, pričom najčastejšie páry volia zlaté fólie. Okrem samotnej fólie je dôležitý aj štýl písma, ktorý zvolíte.

Pre tradičnejší vzhľad odborníci radia zvoliť zlatú farbu. Ak chcete svieži pohľad, použite farbu alebo monochromatickú čiernu na čiernej. Ako sme spomínali, ružové zlato a holografické sú tiež ultramoderné.

pozvánka na svadbu

Zdroj: pinterest.com/fiverr/

svadobná pozvánka

Zdroj: pinterest.com/papermint_au/

svadobné tlačoviny

Zdroj: pinterest.com/MargoAndBees/

fóliové oznámenie

Zdroj: pinterest.com/pureinvitation/


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Návrat hore
Autor článku

Svadba
svadobné oznámenia

Čo čítajú ostatní