Neónové nápisy na svadbe: Horúci trend, ktorý musíš mať aj ty!

Neónové nápisy na svadbe: Horúci trend, ktorý musíš mať aj ty!
  • 02.10.2022
  • Michaela Kožáková

Milé nevesty, chcete vedieť, čo je najzaujímavejším a najšpeciálnejším trendom v svadobnom priemysle pre tento rok? Sú to neónové svetlá. Znie vám to ako nepodarený vtip alebo dokonalá módna katastrofa? A prečo tomu nedať šancu? Pozrite sa s nami na niekoľko vkusných a ohromných dekorácií, do ktorých sa zamilujete!

Návrat osemdesiatych rokov

Neónové svadobné nápisy sú farebným, neočakávaným dekoratívnym doplnkom, ktorý dodá vášmu svadobnému dňu jedinečnosť. Tieto vkusné prvky, ktoré zaznamenali návrat z 80. rokov, sú živé a hravé, ale môžu byť tiež účelné. Neónové značky môžete použiť na nasmerovanie hostí, označenie candy baru, dídžeja, rozprávanie príbehov a dokonca aj sprostredkovanie dôležitých svadobných detailov, ako je dátum či nové priezvisko. V neposlednom rade takéto neprehliadnuteľné nápisy vytvoria slávnostné prostredie.

Neónové svadobné značenia sú prispôsobiteľné – je na vás pre akú farbu, tvar a veľkosť či štýl sa rozhodnete. Kým napríklad biely dizajn pekne doplní klasický, elegantný výraz vašej svadby, ružová interpretácia dodá ženský nádych pre rafinovanú bohémsku párty. Najlepšie zo všetkého je, že tieto označenia sú i skvelou spomienkou a pamiatkou na váš veľký deň, ktoré si môžete zavesiť do obývačky či vstupnej chodby.

Ako a kam umiestniť neónové nápisy a na čo si dať pozor? Čítajte ďalej a možno vás inšpirujeme jedným z nápadov.

Pozri aj: Dekorácie z balónov: Svadobný trend roku 2020, ktorý ťa dostane!

Minimalizmus

Zdroj: pinterest.com

Minimalizmus na prvom mieste

Sladký neónový nápis s jemnou kurzívou je všetko, čo potrebujete. Nepreháňajte to a neprezdobte stenu, na ktorú umiestnite nápis. Nechajte ho zažiariť v plnej kráse. Môžete ho elegantne dozdobiť kvetmi alebo zelenými vetvami, ale majte na pamäti, že niekedy menej je viac. Nechcete predsa spraviť z vašej svadby lacný podnik s nevkusne prehnaným dekorom. 

Ak si zvolíte neónový nápis, nemusíte investovať do bohatých kvetinových závesov, stúh, mašiel či obrovských prútených sŕdc. Alebo zvoľte kvetinovú stenu so žiariacim nápisom a zvyšok priestoru vyzdobte len minimálne. Takýmto spôsobom ušetríte peniaze na dodatočnú svadobnú výzdobu, ale takisto získate veľmi moderný kúsok, ktorý vám bude závidieť každá návšteva, ktorá vstúpi do vášho príbytku. 

Vyjadrenie osobnosti

Zdroj: pinterest.com

Je to o vás

Viete, čo je na neónových nápisoch to najlepšie? Sú skvelým spôsobom, ako vyjadriť vašu osobnosť. Nechajte si vyrobiť nápis s iniciálami vašich mien alebo spoločným priezviskom. Máte nejakú obľúbenú spoločnú frázu alebo veršík? Výborne! Povedzte to všetkým, a to jedinečným spôsobom. Zdieľajte so svojimi blízkymi to, čo vás oboch vystihuje a definuje váš vzťah. 

Nápis

Zdroj: pinterest.com

Aby bolo všetkým jasné

V poslednej dobe sa na svadbách používajú značky, ktoré nasmerujú hostí správnym smerom. Prečo namiesto tradičného dreveného označenia nepozdraviť a neusmerniť vašich hostí modernejším spôsobom? Napríklad takým žiariacim neónovým nápisom alebo so šípkou a vašimi menami? Takýmito nápaditými a hravými nápismi môžete označiť i bar, kútik so zákuskami alebo zvýrazniť tabuľu so zasadacím poriadkom. 

Svadobné nápisy

Zdroj: pinterest.com

Prostredníctvom kreatívnych neónových nápisov môžete poďakovať hosťom za to, že si našli čas a boli súčasťou vášho veľkého dňa. Takisto si môžete vytvoriť foto kútik so žiariacimi nápismi, ktorí svadobčania veľmi ocenia. Nezabudnite na svoj svetelný hashtag, ako napríklad #Ciernikovci, s ktorým môžu všetci zúčastnení uverejňovať fotografie zo svadby na sociálnych sieťach.

Zaujali vás tieto neónové nápisy? Lenže kde ich zohnať? Na internete je niekoľko webových stránok, ktoré ponúkajú výrobu takýchto nápisov podľa vašich predstáv. Tak hor sa do toho!

Neprehliadni: Škoricovo-ružová svadobná výzdoba i doplnky: Zamiluješ sa do nej?

Aktualizovaný článok: 2.10.2022

- Anketa

VEDELI BY STE SI TAKÝTO DOPLNOK PREDSTAVIŤ NA VAŠEJ SVADBE?

Odpovedalo 23 ľudí  

Áno, vyzerá to naozaj vkusne
70%
Nie, skôr sa mi páčia tradičné svadby
13%
Zaujalo ma to, možno by som nad premýšľala
17%
neónový nápis

Zdroj: pinterest.com/rockmywedding/

svadobná výzdoba

Zdroj: pinterest.com/theknot/

svadobné dekorácie

Zdroj: pinterest.com/AlinkaNu/

dekorácie na svadbu

Zdroj: pinterest.com/hellomaymag/

výzdoba na svadbu

Zdroj: pinterest.com/emmalinebride/


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní