Svadobná výzdoba z kaktusov: Nový trend, ktorý si zamiluješ aj v zime

Svadobná výzdoba z kaktusov: Nový trend, ktorý si zamiluješ aj v zime

Čo tak vniesť trochu tropických prvkov aj do zimnej svadobnej výzdoby? Respektíve do svadby, ktorú máte naplánovanú na zimné obdobie? Ako všetci dobre vieme, tie najmenšie detaily dokážu spraviť tú najväčšiu bodku pri všetkom. A pri svadobnej výzdobe to platí 100-násobne. Ak teda hľadáte „niečo navyše“ – nejakú tú malú bodku, tak ste ju práve našli. Dobre poznáme všetky trendy, ktoré na nás vyskakujú z každej strany – romantické kvety, dlhé alebo okrúhle stoly, ale dnes vás inšpirujeme kaktusovým štýlom.

Asi si práve hovoríte, že nevymeníte pivonky alebo anemone za kaktusy, pretože tie môžu byť na svadbe s malými deťmi trošku nebezpečné. Ale nie, nezbláznili sme sa, kaktusy dodajú vašej svadbe letný nádych a vy budete vskutku očarené týmto nápadom. Ak si pamätáte trend ananásových dekorácií, ktoré boli najhorúcejším trendom, dnes ananásy môžete pokojne vymeniť za kaktusy. Kaktus a všetky jeho variácie sa dostávajú do pozornosti a môžeme povedať, že si vydobyli miesto aj na svadobnom stole.

Svadobná výzdoba z kaktusov

Či už sa budete vydávať niekde na púšti, kde kaktusy zapadajú do samotného interiéru aj exteriéru, alebo máte svadbu v krajine, pre ktorú nie sú kaktusy typické, rozhodne vás zaujmú. Myslíte si, že kaktusová svadobná výzdoba nie je nič pre vás a že už samotné sukulenty boli príliš? Čo tak aspoň zvoliť kaktusy ako darčeky pre svadobných hostí? 

Budú príjemnou spomienkou na tento váš deň. Kaktusy sú pomerne odolné, a preto vaši svadobní hostia z nich budú mať pomerne dlho veľkú radosť.

Ak sa neviete rozhodnúť, či kaktusová svadobná výzdoba je pre vás to pravé orechové, tak sa inšpirujte nasledujúcou galériou a rozhodnite sa samé.

Pozri aj: Očarujúca bordová svadobná výzdoba: Určite si získa aj teba!

1 z 13

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

4 komentáre

Mária Maxianová 08.12.19 15:28

MM
karma
100.00

pekné, ale nezapadá do nášho regiónu, ani terajšieho ročného obdobia

  • 0
Odpovedať

Alžbeta Neuschlová 14.12.19 20:49

AN
karma
109.00

Na tento trend by som sa asi nedala nahovoriť :)

  • 0
Odpovedať

Linda Gunišová 15.12.19 18:49

LG
karma
-1.00

tie kaktusy sú vcelku dobrým nápadom na stredomorskú svadbu. Pútavé čítanie.

  • 0
Odpovedať

Mária Chromíková 16.12.19 11:17

MC
karma
109.00

toto určite nieee...

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní