Balíčky záchrany na toaletu: Vieš, čo do nich určite vložiť?

Balíčky záchrany na toaletu: Vieš, čo do nich určite vložiť?
 • 22.04.2019
 • Mika Polohová a Zuzana Kmecová

  • Zdieľaj:
 • 1

O svojich svadobných hostí sa staráte niekoľkými spôsobmi. Pripravujete pre nich delikátne menu, staráte sa o ich zábavu, pohodlie či ubytovanie. Aby ste predišli nepríjemnostiam, určite plánujete so svojou družičkou kufríky plné potrebných vecí (vrelo vám ich odporúčame). Balíčky záchrany na toaletu pre svadobných hostí sú milou pozornosťou a zároveň sú ohromne praktické. Prečo by ste na tieto drobnosti nemali zabudnúť?

box

Zdroj: Shutterstock®

Zdroj foto: pinterest.com

Obsah krabičiek

Hovoríme síce o krabičkách, ale pokiaľ nemáte čas riešiť dizajnové vecičky, úplne bude stačiť, ak zaplníte pulty na toalete tými najpotrebnejšími vecami. Prípadne môžete tieto drobnosti uložiť do jednoduchých košíčkov. Nedávajte ich ale do kozmetickej taštičky. Niekto by si mohol myslieť, že veci patria inej dáme, resp. pánovi. Prípade nechajte pri taštičke odkaz, že jej obsah je určený pre dámy na svadbe.

taška záchrany

Zdroj: Shutterstock®

Zdroj foto: pinterest.com

Dámske krabičky prvej pomoci

Ženy budú potrebovať rôzne drobnosti na úpravu make-upu. Fixačný sprej, obrúsky, vatové tampóny. Pridať môžete aj púder s jednorazovými aplikátormi, papieriky na zmatnenie pleti, prípadne maličké vzorkové rúže či vlhčené utierky. Hygienické potreby, vreckovky, vložky, tampóny, môžu pomôcť pri predchádzaní nehodám. Mentolky a žuvačky zase potešia len tak. Antiperspirant bude kvôli hygienickým dôvodom vhodnejší v spreji. Prípadne zvoľte prírodný deodorant, ktorý sa dá naniesť prstom. Poteší aj malý flakónik voňavky s neutrálnou vôňou.

Pozri aj: Pivonka: Pôvabný VIP hosť na každej svadbe

kurfík toaleta

Zdroj: Shutterstock®

Zdroj foto: pinterest.com

Ak chcete myslieť naozaj na všetko, pripravte pre dámy aj náhradné silonky v rôznych veľkostiach, priehľadný lak na nechty, pilník na nechty, lak na vlasy, náhradné vlásenky a sponky, gumičky do vlasov, náplasti na päty aj menšie náplasti na rany a lieky proti bolesti.

kufrík žena

Zdroj: Shutterstock®

Zdroj foto: pinterest.com

Pánske krabičky prvej pomoci

Muži toho potrebujú o niečo menej. Odpadá tu starostlivosť o make-up, vybrané hygienické potreby aj náhradné oblečenie. Teda, až na čierne ponožky. Je až prekvapujúce, ako sa po nich zľahne zem. Rovnako ako po malých fľaštičkách s alkoholom, zapaľovačoch, cigaretách, po pánskej ochrane a aj antiperspiranty či deodoranty budú skutočne využité na maximum. Aj páni si zaslúžia mentolky a žuvačky, aby nám voňali, keď nám budú na parkete do uška šepkať sladké hlúposti.

wedding box

Zdroj: Shutterstock®

Zdroj foto: pinterest.com

Zladené do dokonalosti

Ak máte kreatívneho ducha alebo chcete naplno využiť svoju svadobnú agentúru, nechajte si všetky drobnosti vložiť do krabičiek vyrobených na mieru. Použiť môžete aj vtipné názvy pre odličovače, fixátory na make-up môžete nazvať „upevňovač zážitkov“ a všetko označiť vlastným logom alebo monogramom. Takto získajú aj celkom obyčajné a praktické vecičky punc jedinečnosti. Veď je to váš deň a ten si zaslúži niečo extra.

Odporúčame: Svadobný oblúk alebo svadobný kruh: Ako vyriešiť túto dilemu?

elegantný balíček

Zdroj: Shutterstock®

Zdroj foto: pinterest.com

Balíčky záchrany na toaletu pre hostí určite nie sú nevyhnutné. Veľmi ale potešia, naozaj pomôžu a podľa toho, čo do nich vložíte, môžu hostí aj pobaviť. Príjemné plánovanie dámy!


  • Zdieľaj:
 • 1
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Kristína Sekeráková 16.02.20 17:20

KS
karma
133.00

Super nápad, tiež nad tým uvažujem :-)

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní