Trendy svadobné doplnky do vlasov: Čomu dáš prednosť?

Trendy svadobné doplnky do vlasov: Čomu dáš prednosť?

Je viac-menej nevyhnutné, aby si každá nevesta starostlivo vybrala svadobné šaty, svadobné topánky, make-up a aj svadobný účes na svoj veľký deň D. Samozrejme, nehovoriac o tom, že si najskôr musíte vybrať svojho vyvoleného, ktorý si pred vás pokľakne a vysloví čarovnú formulku.

Ak ste práve v štádiu výberu vhodného účesu, tak majte na pamäti, že je jedno, či zvolíte veľké objemné vlny, nedbalé plážové vlny, prípadne si zvolíte účes s vyčesanými vlasmi, nezabúdajte však na jeden najväčší detail, ktorý premení akýkoľvek účes na účes svadobný. Ak plánujete mať závoj, tak ho zlaďte k svojim svadobným šatám. Rovnako nezabúdajte vybrať hrebienok, vďaka ktorému vám závoj bude v účese držať. Iskru, lesk a žiaru účesu docielite prostredníctvom vlasových doplnkov, ktoré budú IN nasledujúci rok a nasledujúcu svadobnú sezónu.

Svadobné doplnky do vlasov

Svadobných doplnkov existuje nespočetné množstvo, preto je ťažké vybrať si také, ktoré budú ladiť s vaším „outfitom nevesty“ a zároveň sa vám budú páčiť. Pokiaľ ide o trendy, tak určite nespravíte zle, ak siahnete po kvetinovej čelenke alebo korunke, hrebienkoch s perlami, mašliach, ozdobených čelenkách a pod. Trendy na nasledujúci rok sú bohaté a rozmanité – je si z čoho vyberať. Tak si vyberte niečo z nasledujúcej galérie.

Pozri tiež: Svadobné lodičky na opätku: Ako v nich vydržať čo najdlhšie?

1 z 5

Veľké odvážne čelenky

Také veľké, ako sa len dá! Tieto čelenky sú očarujúce vďaka svojim detailom, ako sú perlové ozdoby či lesklé cvočky. Čelenky okamžite povýšia akýkoľvek svadobný účes na niečo nezameniteľné a nezabudnuteľné. Možno sú trošku netradičné a hovoríte si, že až príliš veľké, no vyzerajú skutočne pôvabne.


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Alžbeta Neuschlová 23.12.19 10:01

AN
karma
109.00

Dala by som prednosť jemnejším doplnkom

  • 0
Odpovedať

Mária Maxianová 23.12.19 17:09

MM
karma
100.00

dnes majú nevesty na výber, čo sa veľmi oceňujem

  • 0
Odpovedať

Alexandra Semanová 25.12.19 18:31

AS
karma
-1.00

Krásne a trendy svadobné doplnky do vlasov. Výborný a inšpiratívny článok.

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

svadobné doplnky

Čo čítajú ostatní