Registrácia Prihlásenie

Svadobná manikúra pre nevestu: Podčiarkni svoju dokonalú ženskosť


Prečo sú nevesty také krásne? Pretože spravia všetko pre to, aby boli vo svadobný deň dokonalé. A ako vieme, dokonalosť sa skrýva v detailoch. Preto rovnako ako na výbere šiat, účesu a líčenia záleží aj na svadobnej manikúre. A netreba ju podceniť, pretože vaše nechty budú na každej svadobnej fotke, dokonca detailne na fotke s obrúčkou aj vaším prvým oficiálnym podpisom novým priezviskom.

Pozri aj: Priebeh svadobného dňa: Teraz už určite na nič nezabudneš!

jednoduchá svadobná manikúra

Zdroj: pixabay.com

Minimum, čo pre svoje nechty môžete na svadbu urobiť, je obyčajná manikúra. Rozhodne ju ale zverte do rúk profesionálok v salóne. Upravia vám tvar nechtov aj vtedy, keď to vyzerá beznádejne. Pokiaľ máte krehké a lámavé nechtíky, podporte ich pred svadbou posilňovacou kúrou na spevnenie nechtov alebo japonskou manikúrou. Tú odporúčame aj ženíchom.

manikúra s kvetinami a ozdobami

Zdroj: AristorA

Aké nechty na svadbu zvoliť?

Nechty by mali ladiť s vašimi šatami aj s celkovým štýlom vašej svadby. Na svadbu vo vintage, retro či folklórnom štýle bude vhodná veľmi decentná svadobná manikúra, a to naturálna, francúzska, v pastelových farbách alebo s jemným zdobením.

Glamour nevesty si môžu dovoliť aj výraznejšie zdobenie a alternatívne mladuchy sa odviažu na extravagantných výrazných ornamentoch a farbách.

Tip našich nechtárok: Keď chcete niečo výraznejšie, ale nie úplný „punk“, stavte na detaily na nechtoch vo farbe svadobných doplnkov alebo farebné kamienky.

francúzska manikúra s kamienkami

Zdroj: AristorA

Francúzska a babyboomer sú univerzálne

Univerzálnou klasikou, ktorou nič nepokazia romantické víly ani extravagantné divožienky, je francúzska manikúra a babyboomer. Hodia sa každému typu nevesty, dobre vyzerajú na krátkych aj dlhých nechtoch.

Tie nemusia byť iba ružové – zvoľte si jemný pastelový odtieň broskyňovej, béžovej či fialkovej farby, alebo zmeňte bielu špičku za výraznejšiu.

svadobná manikúra s čipkou

Zdroj: AristorA

Čerešničkou na torte je zdobenie nechtov na svadbu

Čipka, ornamenty, kresby či kamienky sú maličkosť, ktorá dokonale zvýrazní vašu ženskosť. Je na vás, či sa rozhodnete pre zdobenie na jednom alebo viacerých nechtoch.

Vymýšľajte, inšpirujte sa a my vám v salóne AristorA spravíme perfektné nechty na svadbu podľa vašich predstáv, ktoré budú bezchybnou súčasťou vášho veľkého dňa. 

- Galéria
1 z 14

Zdroj: AristorA


Návrat hore
Autor článku

1 komentár

Mária Chromíková 14.10.19 13:11

MC
karma
110.00

nechty by mali podčiarknuť celkový vzhľad nevesty.

  • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní

Dokonalá svadobná torta: Čo urobiť, aby zostala krásna po celý večer?
Svadobná torta

Dokonalá svadobná torta: Čo urobiť, aby zostala krásna po celý večer?

  • 37
  • 0
  • 21.08.2019
Drevené svadobné dekorácie: Pozri, kde všade sa dajú použiť!
101 rád

Drevené svadobné dekorácie: Pozri, kde všade sa dajú použiť!

  • 52
  • 1
  • 29.08.2019
Typy svadobných kabeliek a inšpirácie na výrobu originálnej kabelky
Svadobné drobnosti

Typy svadobných kabeliek a inšpirácie na výrobu originálnej kabelky

  • 57
  • 0
  • 20.08.2019