Aktuálne svadobné trendy: Aká budeš nevesta?

Aktuálne svadobné trendy: Aká budeš nevesta?
  • 03.03.2019
  • Mika Polohová a Zuzana Kmecová

Dnes začneme plánovať vašu svadbu. Pomôžeme vám utriediť si myšlienky a začneme tým, že sa vás opýtame, aká by mala byť vaša svadba. Je v poriadku, že to neviete vysypať z rukáva. Pozrieme sa spolu na to, aké sú aktuálne svadobné trendy. Vyberiete si?

Extravagantná

Každý si pod extravaganciou predstavuje niečo iné. Výrazné farby alebo drevené detaily, staré fotoaparáty uprostred stola namiesto kvetov. Ak máte predstavu o lúčnych kvietkoch, dajte pozor na ich výber. Sú veľmi krehké. Aj keď budete mať pocit, že ste sa ocitli na lúke, lúčne kvietky nemávajú dlhú životnosť. Alebo čo tak svadba v štýle 20. rokov? Trošku čiernej, trošku glamour?

Odporúčame: Ako si vybrať svadobnú agentúru a čo od nej čakať

extravagantná výzdoba

Zdroj: Shutterstock®

Zdroj foto: pinterest.com

Tematická

Témou svadby môže byť čokoľvek, čo vás vystihuje. Vás oboch. Možno je to vaša láska ku knihám, cestovaniu alebo iná vec, ktorá vás spája. Môžu to byť vaše deti, ak už nejaké máte. Miesto, kde ste sa spoznali, ba dokonca obľúbená hudobná kapela, film či kniha.

Nezabudni na: Máš všetko pripravené? Skontroluj si balíček záchrany pre nevesty

tematická svadba

Zdroj: Shutterstock®

Zdroj foto: pinterest.com

Romantická

Romantické nevesty preferujú pastelové, jemné farby. Páčia sa im krehké kvietky, obľubujú bielu a ružovú. Romantické svadby sú plné kvetov, mušelínových previsov, čipky a ligotavých plameňov sviečok. Odrážajú sa vo vyleštených sklenených vázach, svietnikoch a zrkadlových podložkách. Všetko vyzerá perfektne. Svadobná biela je doplnená celkom jemnými farbami, aby výzdoba a celý priestor nepôsobili príliš sterilne.

romantická svadba

Zdroj: Shutterstock®

Zdroj foto: pinterest.com

Greenery

Zeleň. Všade naokolo. Doplnená o biele alebo farebné kvietky. Greenery môže byť aj celkom zelená, kombinovaná so zlatou, aby pôsobila elegantne. Pre tie dámy, ktoré túžia po romantike lesnej svadby, sa ku zeleným kúskom môže doplniť juta alebo mosadzné prvky. Paradoxne sa hodí do zimných prostredí, kde osviežuje a pripomína zeleň jari. Greenery je populárna pre jej jednoduchosť. Zelené pásy krásne vyzdobia hlavný stôl. Zelená je zároveň symbolom nádeje. Tak prečo si ju nepridať k láske?

greenery svadba

Zdroj: Shutterstock®

Zdroj foto: pinterest.com

Našli ste sa alebo stále hľadáte ten svoj typ? Ak ste sa v opisoch svadobných dní spoznali, máte vyhraté, zvyšok príprav sa už len jednoducho môžete tešiť z maličkostí, ktoré sa k vášmu typu svadby hodia. Ak ste stále nenašli tú svoju, nevadí. Inšpirácií bude stále mnoho.

- Anketa

AKÁ BUDE VAŠA SVADBA?

Odpovedalo 70 ľudí  

Extravagantná
3%
Tematická
9%
Romantická
47%
Greenery
31%
Iná
10%

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Jana Komadová 12.08.19 12:14

karma
100.00

Mala som svadbu je to už 33 rokov na tú dobu klasika a preto sme stále spolu

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní